Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki valami nagyon offos...

Ha valaki valami nagyon offos fősulin végzi el a közgázt, de mellé megcsinálja a mérlegképest, akkor még lehet normális munkája?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ilyen edutus meg kodolányi szintű sulikra. közgázos diplomával (gazdmen pl) 1 év a mérlegképes. Vagy minden jobb helyre pszf-ről meg corvinusról veszik fel az embereket?

2017. jún. 30. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Kisebb multinál simán el lehet helyezkedni, akar a szakterülethez nem is kapcsolódó diplomával :/ Viszont ez azt jelenti hogy általában protekció útján működik.

Ami kivétel és a képességeid nézik ha van gyakorlatod az adott területen, például évekig voltál HR es csak papir nélkül, esetleg diákként. Így meg lehet esély, de ne 0 tapasztalattal menj el interjúra mert akkor nincs mi alapján téged kiválasztani ha sem a suliban sem a tapasztalatban nem tűnsz ki. De nyugi, általában a tapasztalat a mérvadó.

2017. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én diploma nélkül csináltam meg, és jó munkám van.

Kodolányist meg kivágták előttem a mképes szóbelin.

2017. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kissebb multik alatt miket értesz? Nem rólam van szó, a probléma ott kezdődik, hogy a munkatapasztalat sem releváns, kereskedelemben adminisztrátori/vevőszolgálatos, gondolom mondjuk egy BIG4 céget ez hidegen hagy.
2017. jún. 30. 18:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mérlegképes után már irreleváns, hogy milyen főiskolára jártál, maximum egy plusz, hogy van felsőfokú papírod.
2017. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!