Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki jelentkezett idén...

Valaki jelentkezett idén (februárban) SZTE TKK földrajz és történelem tanári szakjára?

Figyelt kérdés
Csak mert én igen. Remélem, sikerül a felvétel! (Úgy mindenkinek, jelentkezett akárhova is :) )

2017. júl. 1. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Sziiiia!

Na, örömmel olvasom a kiírásod, nem csak én vagyok ilyen elvetemült,hogy tanárira megyek. 😝😝 Én az egri Eszterházy Károly Egyetem TTK biológia kémia szakos tanárira jelentkeztem. Biztos, hogy siekrül bekerülnünk, legyünk nagyon pozitívak. Hisz muszáj.... Miért pont szegedire mész, az van közel hozzád leginkább?

2017. júl. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia😇 hát közelinek épp nem mondható Szeged, de elég jól isnersm a várost, meg vagy egy barátnőm is, aki ott él, és bár koliba készülök, felajánlotta segítségét, legyen szükségem bármire.
2017. júl. 2. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most végeztem sima földrajzon de a föcis tárgyakban nagyon nagy átfedés van...:)
2017. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!