Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van baj a felvételi...

Miért van baj a felvételi pontjaimmal?

Figyelt kérdés

Többször kiszámoltam a pontjaimat, kalkulátorral és magamnak is, 482 pontot vártam, viszont az e-felvételin a szakok mellett 476 pont jelenik csak meg.


Mi lehet az oka, hol lehet felvenni a kapcsolatot az illetékesekkel?


Köszi előre is!



2017. júl. 7. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adj be felülvizsgálati kérelmet, vagy hívd az ügyfélszolgálatot. De biztos, hogy jól számoltad a pontjaidat?
2017. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a saját felvimet is, és úgy van, ahogy sejtettem. Egyelőre csak duplázva számol, mert nincs feldolgozva a középiskolai bizonyítvány (nálam még nincs).
2017. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Üsd be a felvi kalkulátorba is az adataidat, mert lehet, hogy elszámoltál valamit, de az is lehet, hogy még az adataid nincsenek feldolgozva. Ha ezt mar megtetted, ellenőrizd az adataidat, és hívd az ügyfélszolgálatot
2017. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hívni az ügyfelet. Írtam a #2 válaszban, hogy egyelőre a bizonyítvány adatai nincsenek feldolgozva, így csak duplázással tud számolni.
2017. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem! Valószínű tényleg ez lehet akkor a probléma, picit megnyugodtam.

Köszi mindenkinek! :)

2017. júl. 7. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

meg tudod nézni hogyan számolja a rendszer, ha az adott szakra kattintasz. És nézd meg mivel számol másképp, mint a pontkalkulátor.


De ahogy előttem is írták, valószínű nincs feldolgozva az év végi bizonyítványod.

2017. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, megnéztem. Valóban ez a gond, köszi! :)
2017. júl. 8. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!