Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mennyire szívatnak?

Gólyatáborban mennyire szívatnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 21:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha csaj vagy majd megraknak a nagymenők.... én sose mennék ilyen narkós füves táborokba...
2017. júl. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Vannak csajok akik pont azért jönnek, hogy megrakják őket a nagymenők.. :DD Nincs ebben semmi... Kell ilyen is. :D
2017. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem raknak meg, ha nem akarod, nem a dedó ez mondom.
2017. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Amióta kb. 3-4 éve voltak ezek a gólyatáboros botrányok, már "gólyatábor light" van. A feladatok ugyanazok, csak nem azért jár pluszpont ha leveszed a pólód, hanem azért ha rajtad marad. (amúgy ivós játékok, lánynak banánt kell ennie a fiú öléből, bilibe öntenek fehérbort és raknak bele egy csokit azt kell megenni) minden feladatban csak 2-5 ember vesz részt, lehet nemet mondani, nem történik semmi.


(én még a durva gólyatáborban voltam, de én úgy érzem mindent amit ott csináltam saját akaratomból tettem, mert akkor ott épp úgy éreztem jól magam. Nyilván egy átlagos nyári délutánon nem pörögnék 20 kört magam körül és másznék el négykézláb a terem túloldalára egy pohár borért, de ott abban a szituációban ez teljesen természetes volt.)

2017. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
én is a gólyatáboros botrányok elött voltam egyetemi gólyatáborba, de ilyen banános idétlen játékok nem voltak akkor sem. Bulik vannak ott és csapatépítő játékok. Ebben az egészben max. annyi a szivatás, hogy drága és ahhoz képest egy sz.rt kapsz, mert a hök lenyúlja az egészet és a főgólyák megisszák az összes piát, amit a versenyekre kértek és kaptam a szponzoroktól. Azaz ott vagy jó sok napig, kaja és pia alig van, csak ha veszel 3X áron
2017. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok és bocsi, azt hittem a középsulis gólyatáborról kérdez a kérdező:(
2017. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!