Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minden fakultáció plusz 2...

Minden fakultáció plusz 2 órát jelent? Az infó is és kémia is, amiből nincs 11-12. ben alapóra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emelt 2 órának felel meg, a közép 1 órának és év végén ugyan úgy bekerül a bizonyítványba attól függetlenül, hogy utolsó 2 évben már nincs kémia és informatika. Én fizika emelt faktos voltam és utolsó évben nem volt fizika, de a fakt bekerült. Legalábbis nálunk így működött a rendszer.
2017. júl. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk az alap 2 óra, az emelt pedig 3 normál esetben, de ezt itt tanára is variálja, akár fordítva is lehet. De szerintem plusz 2 óra mindenképp lesz, pláne hogy ezek olyan tárgyak, amik az alapórák keretében már nem lesznek. Heti 45 perc az semmire sem elég annak, akinek komoly célja van az adott dologgal.
2017. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sokféle kombináció előfordulhat.

Nálunk pl aki matekfakton volt, azoknak heti 6 volt, az összes emeltszintű. De pl bioszból/nyelvből volt az alapóra +2 emelt óra hetente. Kémiából pedig csak 2 emelt óra hetente.

2017. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!