Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Metropolit...

Mi a véleményetek a Metropolitan Egyetemről, Budapesten?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 16:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk a munkáltató pont leszarja, hogy honnan van a diplomád, és pont, hogy azok az évtizedek a legértékesebbek a szemében, amit te most ledegradálsz.

Lehet szó orvosokról, nem fog érdekelni senkit sem, hogy debrecen, szeged vagy semmelweis, vagy akár beszélhetünk programozókról is, ha van tapasztalatod, akár már diploma sem kell, ugyan ez gazdasági szakembereknél: logisztikusoknál, könyvelőknél, elemzőknél, pénzügyeseknél stb... minden szakmában így van.

Nem az iskola tesz szakemberré, hanem a gyakorlat. Ezért hasznos olyan iskolába menni, ahol van lehetőség duális képzésre.

2017. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

# 21


Hiába téped a szád, olyan hülye mint a segg.

Látszik, hogy valami első féléves orvostanhallgató, már ha nem kamuzik, akinek fingja sincs a világról.

Pár félév után mondjuk a többségüket úgyis kivágják. :D

2017. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Látszik hogy te vagy hülye mint a segg. Vagy csak nem azt hiszed hogy végigbulizva elvégzel egy ilyen metropolitant és majd csak úgy keresed a milliókat? :D álmodozz tovább.

Amúgy a mérnökkel programozóval is kicsit hasonló a helyzet, egy ideig számít a tapasztalat, nő is a fizetésed, de ahogy idősebb leszel, a fiatalabbak lekőröznek, ezekhez nagyon kell a matek ugye, a fiatalok agya ebből a szempontból (is) sokkal gyorsabb, informatika egyre gyorsabban fejlődik, azzal folyamatosan lépést kell tartani, ami egy idősebbnek már nagyon nehéz.

Gazdasági főiskolából meg egy rakat van, könnyűek, ezért nem piacképes mondom, max vmi adminisztrátor leszel (és nem milliókért továbbra sem :D)

Az meg hogy sok embert kivágnak azt jelzi hogy egy erős egyetem, a metropolitanról minden elmondható, csak ez nem :)

2017. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
23%

"olyan hülye mint a segg"

"te vagy hülye mint a segg"


Cringe. Ez az ember nem látja, hogy mennyire gáz, és szánalmasak a hozzászólásai?

Látom nagyon irigykedsz a BGE-sekre. Még mehetsz oda, ha kivágnak az orvosiról, nyugi. A közgazdász szakmához meg még mindig semmi közöd, hülyeségeket beszélsz róla. Rajtad kívül nem említett senki sem milliós fizetést, nettó 200-300-at meg lehet keresni. Nézd meg a rezidens fizetéseket. :) akkor már kb. 3-4 éves tapasztalata lesz a másik embernek, még azt is számítsd hozzá :)


Irigykedsz a Metropolitanosokra is, egyszerűen minek foglalkozol velük, ha úgy sem ér semmit? Napok óta? Mert tudod, hogy nem igaz, és irigykedsz. Egyszerű pszichológia.

Irigy vagy a BGE-sekre, Corvinusosokra, meg minden gazdasági képzésben lévő emberre(de ahogy látom mérnökökre, informatikusokra, konkrétan annyira frusztrált vagy, hogy mindenkire) van szociális életük, barátnőik, barátjuk, pénzük, szabadidejük, piacképes szakmájuk, és nem kellett a fél életüket könyvek felett elrohadniuk.


Fáj ez neked, érzem.

2017. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

Nem irigykedem, én a legelőször csak a kérdésre valaszoltam, aztán kérdeztétek hova járok, aztán folytattátok, hogy azzal milyen keveset lehet keresni. Ezekre reagáltam pusztán. Oké rezidens keveset keres, de az általad említett 2-300 ezer utána mennyire nő meg? 50 évesen mennyit fogsz keresni? Ezt is kell nézni, nem csak azt hogy húdeszarkezdőfizu. Ugyanakkor nézd meg bármelyik orvost, aki nem rezidens. Nem 2-300 ezret keres, nagyon nem.

Napok óta? Wtf? Ma válaszoltam először a kérdésre. Amúgy meg nem feltűnő, hogy csak te és a másik haverod ajnározzátok szarrá a metropoitant, az összes többi valaszoló szerint meg semmit se ér? Talán van benne valami nem?

Inkább ti vagytok irigyek, hogy csak egy metropolitanra futja észből, most meg magatoknak is próbáljátok bizonygatni, hogy az mennyire piacképes tudást ad meg milyen sokat lehet vele keresni :D szánalom

2017. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
23%

Te egyébként tuti nem jársz sehova, max egy érettségid van, mert sík hülye vagy. Nem írt senki semmit a Metropolitanról, hogy mennyit lehet keresni vele. Ez megint WTF, mint amikor magyaráztad, hogy mi milliós fizetésekről beszélünk. Hallucinálsz? Megrögzött hazudozó vagy?

Én meg főleg nem írtam ilyet, én nem is Metropolitanos vagyok, kompletten a gazdasági képzésekről beszéltem, mivel leszóltál minden gazdasági szakot.


Nagyon úgy néz ki, hogy mindenki ellened van, te meg írogatsz több regisztrációval. Szánalmas vagy, hagyd már abba, saját magadat égeted.

2017. aug. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
23%

"50 évesen mennyit fogsz keresni?"


Szerinted ez ilyen egységes dolog? Mi nem orvosok vagyunk, hogy közalkalmazotti bértáblánk van te szerencsétlen. :D Mindenkinek a személyes kompetenciáin múlik, hogy mennyire lesz sikeres.

Csányi Sándor 250 milliárdot keresett vele, Van aki 100 milliót, van aki leragadt egy kormányablak ügyintézői munkánál, van aki Londonban csinált egy mestert a BCE-s diplomájára, és most a londoni J.P. Morgan-ben dolgozik.

Ez nem egy egységes dolog te foggyos.

2017. aug. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

Na jó ez egyre gyerekesebb, ahogy itt viselkedtek :D csányi komolyan? Nézd már meg hány millió emberből lesz egy olyan, mint csányi? :D ezzel az erővel azt is mondhatnád, hogy mennyire jó a gázszerelő szakma, mert lásd mészáros lőrincz is milliárdos.

A gazdasági szakosok keresetét te kezdted 57%-os, keresd csak vissza nyugodtan. A több reges paranoiádra meg inkább nem is reagálok...

2017. aug. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
23%
Jaj fogd már be te hülyegyerek, annyira unalmas vagy.
2017. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire buta vagy, vagy trollkodsz?

Remélem az utóbbi.

Lehet, hogy nem minden közgázos lesz piszkosul gazdag, de arányaiban szerinted ugyan annyi milliárdos van köztük, mint a gázszerelőknél? Szerinted ugyanannyi gázszerelő kerül be a forbes billionaires listájára, mint közgazdász? Mert az az egyik domináns szakma a listán szereplők közt az informatikai mellett. Orvos szerintem nincs is.

2017. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!