Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire lehet számítani a Bp. -i...

Mire lehet számítani a Bp. -i Metropolitan Média Design szak felvételi második fordulójában?

Figyelt kérdés
Különösen az esszéírás, és a személyes beszélgetés érdekelne. Kell a beszélgetésre valamit vinni, vagy mit várnak el?

2017. jún. 1. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, én animációs vagyok, de mindig is érdekeltek a Média-Designosok, úgyhogy viszonylag sokat tudok róla. Az esszéírásnál megadnak egy kisfilmet, és arról kell írnod. A kreatív feladatnál pedig valamilyen alkalmazást vagy arculatot, logót kell tervezned. Ha jók az infóim, tavaly a HoloLens-hez kellett kitálni egy alkalmazást (gépen dolgoztok majd).


A beszélgetésre nem kell készülnöd, a kreatív feladatodról és a portfóliódról fogtok beszélni, ez egy lazább dolog.

2017. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Még annyival egészíteném ki a kérdést, h esetleg tudsz valamit a tesztről? Mit kérdeznek? Művtöri, vagy más?
2017. jún. 1. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Sajnos a teszt kérdéseiről nem tudok nyilatkozni, de általában ez számít a legkevésbé. Semmiképp se művtöris lesz, inkább szakkal kapcsolatos dolgokra számíts. Ha már szóba jött a HoloLens, ezekről a technológiai dolgokról érdemes tudnod (AR/VR, fényfestés), filmes technikák (ez az esszéíráshoz is jól jön), alapvető fájl formátumok (kép, zene, filmes formátumok), webfejlesztéssel kapcsolatos dolgok (például programozási nyelveket felsorolni, ismerni) és ilyesmik.
2017. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen! ^_^
2017. jún. 1. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, sok sikert hozzád! Azért, ha gondolod, számolj majd be róla, érdekelne, hogy hogy ment és mik voltak.
2017. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. XD A tesztben mindent kérdeztek, hírportálok, matekfeladat, programnyelvek, Bollywood igazi neve, stb... Tényleg random dolgokat. Aztán volt egy videóklip elemzés, a kreatív feladat meg egy filmhez volt, plakát, CD borító, könyvborító, játék szórólap, vagy storyboard. A beszélgetésen meg mindenkitől mást kérdeztek, valakinek még a facebook képeit is megnézték, és arról kérdeztek, valakinek a múltját kérdezték, tőlem pedig a portfóliómat, és az előéletemet.
2017. jún. 6. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy megírtad, nem gondoltam volna, hogy ennyire vegyes felvágott a felvételi. Egy kalappal ahhoz, hogy felvegyenek. :D
2017. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ^_^
2017. jún. 8. 13:48
 9/9 anonim válasza:
Szia! Végül felvettek? Én jövőre készülök oda, esetleg megtudod mondani, hogy pl portfólióba te miket raktál bele?
2018. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!