Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Metropolit...

Mi a véleményetek a Metropolitan Egyetemről, Budapesten?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 16:11
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Szinte ide érzem, hogy milyen ideges és irigy vagy, biztos remeg a kezed már, ahogy írod a kommenteket. Ugye azért nem sírsz? :)


Aktatologató a kontroller meg a befektetés elemző?

Ja oké.. Gondolom neked egy Wall Street-i pénzügyses is aktatologató :D Általában mindig irodai alkalmazottakból lesznek gazdag emberek.


"hány közgazdászból lesz egy?"


Nagyságrendileg sokkal többől, mint orvosból. :D

2017. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

"Szinte ide érzem, hogy milyen ideges és irigy vagy, biztos remeg a kezed már, ahogy írod a kommenteket. Ugye azért nem sírsz? :)"


Én ugyanezt érzem, csak rólad :)


"Általában mindig irodai alkalmazottakból lesznek gazdag emberek."


Általában pont nem.


"Nagyságrendileg sokkal többől, mint orvosból. :D"


És a számuk még így is elenyészően kevés ahhoz, hogy ezzel bármilyen formában érvelni tudj :d


Na szóval hova is jársz?

2017. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

De áruld már el nekem, hogy a szakmunkásképződdel miért kommentelsz a közoktatás kategóriába, te kis panelproli? Megértem, hogy frusztrált vagy, valahol le kell vezetni, na de akkor is... Nem unod ezt napok óta? Ennyire nincs életed?

Vitázásod meg kimerül az óvódás stílusban, hogy visszaismételgetsz, kb. "te mondtad magadra" színvonalad van kb.


Úgy beszélsz, mintha lenne olyan szakma, amitől tutira milliárdosok lennének az emberek. Te hol élsz? :D Az ARÁNYOKRÓL beszéltem, statisztikáról, átlagról. Tudom, te nem vagy tisztában ezekkel. És arányaiban a legtöbb milliárdos A DIPLOMÁSOK KÖZÜL gazdasági szakot végzett.


[link]


Business+economics+finance=23%

2017. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:

Egyre vicesebb, ahogy személyeskedéssel tudsz csak visszavágni. :D


"Panleproli" :'D gondolom magadból indulsz ki.

Hiába jösz itt a milliárdosok arányával, attól még egy metropolitan féle gazdasági főiskola akkor se lesz piacképes. A sehol nem végzettek aránya is magasabb a milliárdsosok között, mint az orvosokè. Attól még a nem tanulás nem lesz piacképesebb az orvosnál.

2017. aug. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz semmi kézzelfogható tényt mondani, én adatokat mutatok. Te csak egy kis trollocska vagy.

Még mindig szánalmas a vitakultúrád színvonala. "Te vagy az" "magadból indulsz ki"

Jézusom ember :DDD Felnőtt ember vagy :DD

Mást nem tudsz, csak visszaírogatni, amit én írok?

Épp a gazdasági szakokról vitázunk, ráadásul globálisan az egész világon nézve, megint nem tudom, hogy hogyan jött képbe a metropolitan???? :D

Mondom, hogy neked van valami közöd ahhoz az iskolához, másképp nem foglalkoznál vele.

Tuti ott végzett egy ismerősöd, aki sokat keres, és irigykedsz rá.

2017. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Adatokat ja bemásoltál ide egy linket és azt hitted majd hasra esek tőle :DD random, ide nem kapcsolódó adatokat én is be tudok másolni. Nem tudsz érdemi vitát folytatni, kétsègbeesetten próbálsz személyeskedéssel támadni, mert máshogy nem tudsz, csodálkozom, hogy a helyesírásomba még nem kötöttél bele, de gondolom a következő az lenne :D de szerintem ne égesd magad tovább
2017. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

Ide nem kapcsolódó adat? Tehát angolul sem tudsz.

Tényleg nem tudom, hogy a tanulatlan réteg miért kommentel ilyen témákban, csak kinevet mindenki milyen szánalmas vagy.

2017. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
Tudok angolul, ne aggódj. De te tovabbra is csak személyeskedni tudsz, érdemi választ nem tudsz adni. Komolyan most arra vagy büszke, hogy bemásoltál egy angol weboldalt? :D mást gondolom még sose értél el... a tanulatlan itt max te vagy, mivel továbbta se fedted fel, hova is jársz, de feltételezem valamilyen noname gazdasági főiskolára :D
2017. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Megint csak visszaismételtél mindent, amit korábban már én írtam rád. Nagyon unalmas ez így.

Kikéred magadnak a személyeskedést, de az egész kommented abból áll. :DDDDDDDDDDDDD

Magadtól vagy ilyen fogyatékos, vagy valaki fogja közben a kezedet?

Megértem, hogy 8 általánost végeztél, de azért ennyi logika lehetne benned, így csak kinevetteted magad.


Azért tartottam feleslegesnek leírni, mert úgysem hinnéd el. Egyébként a Kandón végeztem villamosmérnökként pár évre rá a BME GTK-n MBA mesterképzésen pénzügyi szakirányon. Szóval van rálátásom egy kicsit a dolgokra.

2017. aug. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Hülyeségre mégis mit válaszoljak? :D elég szomorú, hogy felnőtt létedre csak ennyire futja. Most inkább nem írnám meg a véleményemet a kandóról mert megint nekem támadnának a jóképességűek, mint tegnap amikor a metropolitanról írtam.. XD
2017. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!