Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket nem idegesít, hogy az...

Titeket nem idegesít, hogy az egyetemi hallgatók sajnos többsége nem odavaló?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért kell mindenkinek egyetemre járni. Részben saját tapasztalatból mondom, részben meg az itt kiírt kérdések színvonalán is látszik...
2010. máj. 22. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Én egy mások által büfészaknak tekintett helyre járok,de igenis becsülettel csinlálom.Nálunk is 60%tól kettes minden.

Több a zh-nk,beadandónk,referátumunk mint barátnőm szakján,ami pedig elvileg nem büfészak..de még ő is elismeri h.nekik könnyebb:O

2010. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki arra panaszkodott, hogy a gyengébbek bizony hátráltatnak a tanulásban.

A másik meg, hogy micsoda ösztöndíjakat adnak még annak is, aki csak éppen hogy átbukdácsol: pl. matek szakon 1,9-től!!!

2010. máj. 23. 17:22
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Azért matek szakra ritkán megy olyan aki csak lébucolni akar...Amúgy én az egyetemi tanárokon nem veszem észre, hogy olyan sokat foglakoznának a gyengébb képességű hallgatókkal.Szerintem inkább az a baj, hogy estin meg falusi iskolákban érettségizett diákok elveszik az államilag támogatott helyeket az olyanoktól akik egy erős középsuliban saját kútfejükből lehet hogy kicsivel gyengébb eredményt érnek el.Nem akarok senkit megbántani aki falun vagy kisebb városban végzi(végezte) a középiskolát, de köztudott hogy ezekben a sulikban alacsonyabb a színvonal.Tisztelet a kivételnet!
2010. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
No aztán. Aki hülye, úgyis kibukik, aki kevésbé az, az csúszik 1-2 évet és anyuciék perkálnak, aki meg odavaló, az valószínű időben elvégzi.
2010. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:02


Az addig oké, hogy alacsonyabb a színvonal vidéken (bár nem feltétlenül), de végül is mindenki ugyanazt az érettségit írja, ott meg ugyanazok a követelmények.

2010. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
"Azért matek szakra ritkán megy olyan aki csak lébucolni akar..." Azt Te csak hiszed...
2010. máj. 24. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!