Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskola miatt pótérettségi? Ez...

Iskola miatt pótérettségi? Ez normális?

Figyelt kérdés

Egy alapítványi esti gimin tettem le érettségimet. Sajnos informatikából is. Infóérettségi előtt rá 2 héttel be kellett menni egy papírt aláírni hogy milyen szoftveren szeretnék dolgozni,ez megtörtént. Rá érettségi előtt 1!! nappal eszükbe jutott hogy valamit nem x-eltem be így nem tudja a "rendszergazda" fel telepíteni a kívánt programot. így hát berohantam,aláírtam és minden rendben volt szerintük.


Másnap egy teljesen használhatatlan program volt a gépen és nem amin az aláírt papíron volt. ezt jeleztem,de ők azt mondták "hát nem tudnak mit csinálni" így hát emiatt az infó érettségim totál gáz lett. Jelezve lett ott meg letagadták hogy hát nem szóltam erről a felügyelő tanárnak,meg különben se fognak egy microsoft programért több százezret kiadni. és nem fogok érettségit kapni ha panaszkodok.


Az érettségiben nem azok a jegyek szerepeltek amit a megtekintésen említettek,ráadásul érdekes módon van olyan két százalék szám ami teljesen ugyanaz. Szóbelin a hibátlan tétel felmondása után se a maximális pontot kaptam.


2017. júl. 26. 22:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!