Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hiányzás miatt osztályozó...

Hiányzás miatt osztályozó vizsgát kell tennem évvégén. Ha esetleg megbukok ezen, van még lehetőség, hogy pótvzisgázzak nyáron?

Figyelt kérdés

Várom a válaszokat!


KÖZÉPISKOLA 11. OSZTÁLY


2010. máj. 22. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk általánosba úgyvan, hogy ha valaki tesz osztályozó vizsgát, "max" megbukik, de nyáron még tud pótvizsgázni, asszem.
2010. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is 11.es vagyok, szerintem nem pótvizsgázhatsz nyáron, mivel értékelhetetlen vagy, tehát nem tudnak lezárni, még 1-esre sem.
2010. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbukik a vizsgán nem értékelhetetlen, hanem megbukott, tehát 1-est kapott. Ez ugyanolyan, mintha simán megbuktattk volna vizsga nélkül, az egész éves teljesítményére, ergo igen, pótvizsgázhatsz.
2010. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nem..

ilyenkor le kell tenned egy osztályozó vizsgát (Már ha azért hiányoztál,mert nem lógtál és a 250 hiáynzásból nem 240 igazolatlan, hanem mondjuk kórházban ápoltak, ilyesmi..) Akkor leteheted az osztályozóvizsgát mindenből, ami egy egész éves anyag és abból átmehetsz!


Remélem tudtam segíteni.Üdv

2010. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem pótvizsgázhatsz...
2010. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ti ezt biztosra tudjátok, vagy csak összeszavarjátok szerencsétlent? Szerintem inkább kérdezz rá a sulidban, vagy ha ott nem akarsz, az Oktatási Hivatalnál, ott biztosat tudnak mondani.
2010. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nálunk ez úgy van,hogy ha valaki tesz osztályozó vizsgát,akkor ha megbukik utána még augusztusban átmehet,feltéve ha 3-nál kevesebből bukott.Akkor nem engednek át,hogyha egy tantárgyból kevesebb,mint 4 jegyed van.Ez nálunk van így....de azért remáélem,hogy segítettem!

Sok sikert!

2010. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!