Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlatért jár...

Szakmai gyakorlatért jár (hat) fizetés? Ti kaptatok? (ha voltatok/vagytok fősulisok/egyetemisták)

Figyelt kérdés
Tudtommal ingyen kell a szakmai gyakorlatot elvégezni.
2014. ápr. 20. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Járhat, de nem szokott.


Nem KELL ingyen elvégezni, lehet érte kérni pénzt - csak mivel a cég tudja, hogy neked szükséged van rá általában nem fizetnek érte.

2014. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És azt magunknak kell megoldani, ha pl. Kótajban nincs semmi és mondjuk Budapesten nyerjük el a szakmai gyakorlatot?

(vagyis nem helyben van a szakmai gyakorlat)

Albérlet, busz,akármi, hallgatót terheli?

2014. ápr. 20. 18:40
 3/12 A kérdező kommentje:
"Nem KELL ingyen elvégezni, lehet érte kérni pénzt ":És ezért felveszik a másikat,aki nem kér érte pénzt.:D
2014. ápr. 20. 18:41
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Én a BME-re jártam, ott az egyetem a 100 fős évfolyamnak biztosított kb. 20 helyet valami lepra cégnél, a többi 80 ember oldja meg úgy ahogy akarja címszóval működött.


Nekünk az egyetem az ég világon semmit nem térített. Szerintem máshol sem, de ennek érdemes utánakérdezni a tanszéken.

2014. ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Örültem mint majom a farkának, hogy egyáltalán inygen fogadtak valahova.
2014. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja,hogy nem neked kellett még plusszba fizetni.:D

Hát,elég, ha az ember más városban kap ilyen munkát és magának kell gondoskodni a lakásért, kajáért, meg a közlekedésért. Ilyenkor még az ember fizet,hogy dolgozhasson.:D Ha nem fizeti az albérletet, nem tud menni.:D

És nem mindenkinek vannak ismerősei abban a városban,ahova menne.

Szerencsére én maradnék a városomban, nem olyan pici.

2014. ápr. 20. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Tv. szerint járna, de gyakorlatilag nem jár. Én sem kaptam :(
2014. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De igen,jár.:D

Csak minuszban.:D

(mi fizetjük a buszbérletet/egyéb dolgot :D

Tfh. a munka miatt adunk ki plussz pénzt:D)

2014. ápr. 20. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehet fizetést kérni, nem kötelező ingyen dolgozni, de az biztos hogy az egyetem semmi támogatást sem ad.

Az már más kérdés hogyha kérsz fizetést adnak-e.


Tavaly voltam gyakorlaton, nem a suli szervezte hanem én kerestem így kaptam fizetést.

2014. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező iskola sincs ingyen meg kell csinálni ezzel jár aztán kész.

Pénz miatt háborogsz inkább az a szomorú benne, hogy nyaradból elmegy rá 300 nap de haszna semmi nem lesz.

2014. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!