Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejutás után mi a teendőm a...

Bejutás után mi a teendőm a Neptunban külföldről jelentkezőként?

Figyelt kérdés

Bejutottam az ELTE-IK programtervezői szakára. Ma kaptam meg az emailt amivel bejelentkezhettem a Neptunba. Romániából jelentkeztem.


A kérdésem az lenne, hogyan tudhatom meg / kaphatom meg az üres helyen lévő számokat stb? így most nagyon idegenek ezek a kifejezések, mint TAJ szám, Adóazonosító jel, Oktatási azonosító, romániai jelentkezőként.


Adnátok pár tanácsot hogyan kezdjek neki ennek az egésznek, túl sok az infó így egyszerre.


Itt egy kép a felületről: [link]


Előre is köszi!



2017. júl. 31. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
A qter.elte.hu honlapon tudsz tájékozódni mindenről, ha valami nem világos, akkor szintén az itteni elérhetőségre írj, ők mindenre válaszolnak! :)
2017. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyintezes-!beiratkozas-kipipalod hogy aktuv es onnantol mar a targyaidat is fel tudod venni :)
2017. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A neved még látszódik, azéprt vigyázz az ilyenekkel :/
2017. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Válaszolva 21:32-nek: dehát még csomó adatom üres, nem jelenthetem be így magamat
2017. aug. 1. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok igen most latom.

Akkor Q-terben bejelentkezel a neptun kododdal, majd a szemelyid,ado,lakcim,tajkartyad elejerol hatuljarol toltesz fel fenykepet.

Ha jol emlekszem a diakodrol is kell.

Utanna szepen bemesz a kormanyhivatalba, hogy NEK azonosito adatlapot szeretnel kerni, azt helybe megcsinaljak, utanna pedig az ugyintezesnel tudsz diakot is igenyelni. Ha a q-ter elfogadta az adataidat automatikusan bekerulnek a neptunba es beiratkozhatsz :)

Bocsi total kifelejtettem, en nem eloszor vagyok elten nekem alapbol benne maradtak a dolgok neptunban :d

2017. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy román állampolgár vagyok csak, még folyamatban a magyar állampolgárság igénylése, szóval nekem nincs ilyenem h lakcím meg TAJ kártya stb. Csupán egy romániai igazolványom és az ottani cuccok. Azt válaszolták emailben hogy a TAJ kártyát utólag is be lehet mutatni. így maradt az adóazonosító jel. Azt nem nagyon értem hogy igényelhetek.
2017. aug. 1. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
De minek neked magyar lakcim meg szemelyi teljesen felesleges azokat toltsd fel ami van
2017. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!