Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megfelelhetek-e még rendőrnek,...

Avalon13 kérdése:

Megfelelhetek-e még rendőrnek, vagy sem?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, azt szeretném kérdezni hogy mennyire veszik szigorúan a jelentkezők múltját. 2 éve normális életet élek, vagyonőrként dolgozok jelenleg, de fiatal koromban a magán életem miatt elitéltek, mivel leszbikus vagyok, és tudtommal ez nem kizáró ok, de most sincsenek sokan jó véleménnyel emiatt rólam, valamint van külföldön rendőrségi büntetésem, ennek mennyire fognak utána nézni? Ez kizáró ok lehet? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 1. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az nem kizáró ok. Ha van érettségid jelentkezz. Ha megfelelsz egészségügyileg, fizikai teszten illetve elméleten kezdheted a sulit.
2017. aug. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a rendőrségi ügy? Lövöldözés vagy gyorshajtás?

Nem mindegy !

Meg az is mi hogy a magán életed miatt elitéltek?

A leszbikusság miatt ??

Legalább úgy tegyél fel kérdést hogy legyen értelme és érthető legyen.

2017. aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó lenne, ha normálisabban leírnád, mi történt. A magánéletedért nem ítélnek el. És mit jelent az "elítél" szó? Bírósági ítéletet, vagy az emberek ítéletét? A külföldi rendőrségi büntetés mit takar? Szemeteltél és megbüntettek, vagy balesetet okoztál, loptál, megvertél valakit? Erkölcsi bizonyítvány szerintem kelleni fog. Ha azt valami oknál fogva nem kaphatod meg, akkor valószínűleg elfelejtheted a rendőri munkát.
2017. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erkölcsi bizonyítvány a beiratkozás feltétele.
2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!