Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőrnek szeretnék tanulni,...

Pklaci4 kérdése:

Rendőrnek szeretnék tanulni, mik az elvárások?

Figyelt kérdés
Börtönben nem ültem, bár nem voltam az a jó fiú érettségivel egyenlőre nem rendelkezem,de minden kép neki állok.Gyakorlat helyi gondok miatt a szakmámat félbe kellet hagynom sajnos már 23 vagyok így tudom jócskán elkéstem a dolgokkal de talán még nem késő.Épp egy ittas vezetési büntetést dolgozom le, kevesebbet aludtam a buli után mint kellet volna.

2017. máj. 22. 20:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a vesszők miatt a gép valamiért eltüntette
2017. máj. 22. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Fizikai követelmények:

[link]


Ez egyetem, itt ha elvégzed tiszt leszel. Ha esetleg nem veszek fel, mehetsz még pl Miskolcra,Adyligetre stb, de ott alacsonyabb pozícióból kezded majd, miután elvégezted.

2017. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vetesd ki a gerinced, és tanulj valamit. Mindenki rendőrnek születik csak vannak akik tovább tanulnak.

Egyébként, meg hajrá. tudod jól, hogy nem a polgárokat fogod védeni hanem a rendszert. És örülök, hogy egy ittasan vezető, nem éppen egy jó fiú típusú ember fog szolgálni és védeni.

2017. máj. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek vannak hibái, amúgy a rendszer ellen vagyok és tudom mienek a rendőrök, azt mondják a kú-ból lessz a legjobb feleség, olyat sosem csináltam ami rossz dolgot vonzott volna maga után,egyszerűen élveztem az életem és nem bírom a gyári munkát. Olyan munka kell amibe karriert lehet építeni úgy hogy az mindenkinek jó legyen és nem olyat büntetnék aki nem érdemli meg.z ittas vezetés meg nem szándékosan vólt nem gondotam volna hogy töb óra alvás után kimutassa a szonda
2017. máj. 24. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!