Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van ilyen esetben visszafizeté...

Van ilyen esetben visszafizetési kötelezettségem?

Figyelt kérdés

Osztatlan tanári képzésre jártam tavaly az első félévben (így ugye 2 szemeszterem van a költségmentes kiiratkozásra), de második félében anglisztikára Bsc-re átjelentkeztem, ahol egy félévet voltam passziváltatva (itt ugye csak 1 szemeszter "gondolkodási idő" van)


Honlapon nem találom sehol, hogy a Tanulmányi Osztály mikor van nyitva, pedig nem vagyok béna, feleslegesen meg nem akarok felmenni.


Valaki tudja?



2017. aug. 1. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Egyébként ez a kettő illetve egy szemeszteres gondolkodási idő még mindig van? Én úgy tudtam, hogy már az sincs, de nem akarok hülyeséget mondani, lehet én tudom rosszul.
2017. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha írnál nekik e-mailt?

Nekem most volt egy ilyen akcióm, 2 aktív félév után felvettek máshová, de nem kell fizetnem semmit.

E-mailben visszaírtak, meg is szüntették a jogviszonyom.

2017. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neptunonm adtam be egy kérvényt a hallgatói jogviszony megszüntetéséről, de nem írtak vissza még 5 nap elteltével sem.
2017. aug. 8. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Akit érdekelne bementem TO-ra és nem kell semmit sem fizetnem.
2017. aug. 23. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!