Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mennyire szoktak...

Gólyatáborban mennyire szoktak sminkelni lányok?

Figyelt kérdés
Ha egész nap strand, programok, meleg van a smink/hajvasalás meg ilyenek eléggé elhanyagolhatóak, nem? Vagy hogy szokott ez lenni?

2017. aug. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy te akarod. Ha te vasalt hajjal, sminkben érzed jól magad, hajrá. Ha el tudod hagyni ezeket a dolgokat, az is rendben van. Ne akarj másoknak megfelelni. Persze kényelmesebb, ha nem vacakolsz hajvasalással, meg sminkeléssel ilyenkor, de ha kell, hát kell.
2017. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cathilina ***** válasza:
76%
Tökmindegy, úgyis mindenki végig csontrészeg lesz.
2017. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első este kivasaltam a hajam és fél óra múlva nyakonlocsoltak egy liter kannásborral. Utána már nem bíbelődtem ilyenekkel
2017. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Változó, én csak az esti bulira sminkeltem, akkor is csak egy lazább sminket készítettem. Hajvasalót nem vittem. Láttam csajokat akik siman felkötötték a hajukat copfa és nem is sminkeltek, de olyanok is voltak akik végig top formában próbáltak lenni rengteg sminkkel, szépen megcsinált hajjal. Ha szeretsz is sminkelni szerintem jobb, ha csak egy alap sminket készítesz és nem bonyolítod túl.
2017. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!