Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hány évesen kezdtétek az...

Ti hány évesen kezdtétek az egyetemet/főiskolát?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy oszlik meg a kor.

Ha gondoljátok azt is írhatjátok, hogy mire mentetek.



2017. aug. 11. 23:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

De amugy itt tudod megnezni a mostani jelentkezok kozul a legtobb 27+ eves:))


[link]

2017. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Csak a mesterképzésre jelentkezettek miatt, ha csak az alapot nézed, akkor 19 évesek közül vannak a legtöbben a jelentkezők és a felvettek közt is, viszont a 20-21 éves korosztály csak kicsivel marad le.
2017. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Valoban. En csak az osszes jelentkezot neztem de tenyleg a mester miatt ugrik a szamuk.
2017. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 29 évesen kezdett sportszervezőn... Én 21 évesen kezdek most. Van olyan csoporttársam (fingom sincs hogy kell itt azt mondani ha valaki arra a szakra jár mint te, de erre gondoltam :DDD) aki 25 éves most és ő is most kezd, első egyeteme. Ne parázzál nem fogsz kilógni. :D
2017. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
20 vagyok, most kezdem.
2017. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az első képzés 18 évesen volt.

A második 28 évesen.


Nem vagy elkésve, még egy osztatlan tanári képzés felvételével sem. Nincs miért aggódnod.

2017. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Na, milyen jófej emberek vannak itt. Meg is lepődök. Ez nagy dolog gyakorin. :D


Azt mondod/mondjátok, hogy osztatlan tanárira se lennék idős? Bevallom, lehet hülyén nézek ki, hogy így túlreagálom a korom, meg hogy (magamhoz képest) sehol se vagyok... de engem nagyon megvisel ez az egész. Igazából a pénz miatt hagytam ki 2 évet, és nagyon nem jött össze a dolog. Hihetetlen, hogy mennyire elveszettek az emberek papír meg kapcsolat nélkül. És valahol nagyon fáj, hogy más ilyenkor lediplomázik én meg itt vagyok így. :/

2017. aug. 12. 19:54
 28/29 anonim ***** válasza:
90%
Te is le fogsz. Ritka, hogy valakinek úgy megy az élete, ahogyan a nagykönyvben meg van írva, előbb-utóbb mindegyikünknek lesz valamilye, amiről úgy érzi majd, hogy szégyellnie kell, pedig valójában semmi baj nem lesz vele. Két év az semmi. Se egyetemen nem lesz érdekes, se munkánál, úgyhogy ne ragadj le ilyenek miatt véletlenül sem. De szerintem, ha majd bekerülsz a többiek közé, te is jobban fogod érezni magadat. :)
2017. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
93%
Én most kezdem és 19 éves vagyok. Aztán elvileg mentőtiszt lesz belőlem. :D
2017. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!