Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ciki ha nem...

Szerintetek ciki ha nem akarok erasmusra menni?

Figyelt kérdés

nem akarok csúszni emiatt, meg egyébként sem akarok hónapokig, fél évig külföldön lenni, itthon akarok lenni a családdal, barátnőmmel meg a barátaimmal

de apám nagyon nyaggat ezzel a témával

jövőre leszek végzős btw



2017. aug. 15. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát überkínos, igen. :D Nem is értem, hogy engedheted meg magadnak, hogy ne akarj csúszni meg kiszakadni otthonról.
2017. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
a ':D' alapján feltételezem szarkasztikus voltál :dd
2017. aug. 15. 15:30
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Én büfészakra jártam, és amúgy is csúsztam, szóval ez a része nem érdekelt, és sztem tök jó, hogy neked fontos, hogy ne csússz és időben befejezd a sulit. Azt a részét kicsit furának tartom, hogy "itthon akarok lenni a családdal, barátnőmmel meg a barátaimmal". Lehet, csak rosszul fogalmaztad meg, de számomra ez kicsit úgy hat, mintha burokban élnél, és el sem tudnád képzelni az életedet, ha nem pont ilyen lenne. Nem vagyok egy partiarc, sőt, de szerintem tök jó dolog pár hónapig kipróbálni magad, a "saját lábadra állni". Az jut róla eszembe, mikor a kisgyerek nem akar táborba menni, mert inkább otthon lenne a szüleivel meg a barátaival. Mellesleg sztem nyelvtanulás szempontjából is tök hasznos. Bár ha végzős leszel, és még nem is jelentkeztél, akkor már nem is tudnál mikor menni, vagy igen?
2017. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Inkább az a ciki, hogy nem mersz nemet mondani apádnak, nyíltan és egyenesen, mikor lassan diplomás felnőtt ember vagy, párkapcsolatban. Elgondolkodtató.
2017. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#3 kicsit rosszul fogalmaztam, nem élek borukban, gyerekkoromban is mindig elmentem a táborokba, sokat járok külföldre, vidékre, hosszabb időre, nem egyszer egyedül

de azért 4-5 hónapig egyedül lenni külföldön, hát az sok lenne nekem

#4 én nemet mondtam neki, csak ő fafejű, egyik fülén bemegy a másikon ki

csak mivel még mindig fel-felhozza elgondolkoztam rajta, tényleg ennyire alap dolog lenne ez, vagy csak megint ő nagyítja fel a dolgokat

2017. aug. 15. 15:39
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Meg fogod bánni.
2017. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
igen, ezt bővebben is ki lehetne fejteni, mert 3 szóból nem derül ki számomra hogy pontosan miért is
2017. aug. 15. 15:46
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Hat ez azert eleg nagy elmeny. Meg akiknek nem nagyon jon ossze a kredit/csusznak se szoktak megbanni, hogy elmentek.

Mondjuk azert attol is fugg, hogy melyik orszag, kelet europaba meg akarmilyenisztanokba en se mennek.

De az tenyleg nyomi kifogas, hogy csaladok meg baratok hianyoznanak.

2017. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

igazából nem akarok csúszni

jövőre meg akarom szerezni a diplomát

most elmennék fél évre, csúsznék emiatt 1 évet minimum

2017. aug. 15. 15:52
 10/21 anonim válasza:
100%

nem tom hányan jártok a szakodra, de ha mondjuk 20-30an vagytok, szerinted te leszel az egyetlen ember aki nem egy Erasmus-ra?

megannyi oka lehet, nincs rá valakinek pénze, nem olyanok az eredményei, vagy mint a te esetedben nincs rá ideje (feltételezem azért akarod jövőre megszerezni a diplomát mert utána mennél tovább mesterre, vagy mást kezdenél el tanulni, vagy már dolgozni akarsz/kell)

2017. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!