Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tárgyfelvétel, nem akarok...

Tárgyfelvétel, nem akarok égni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos van egy első féléves tàrgyam, ami nem sikerült, és most tudom majd újra felvenni, meg is volt az előzetes tàrgyfelvétel, de a kutya nem vette fel még. Mikor van az elsősök tàrgyfelvétele? Reg héten?

Ùgy gondoltam addig nem veszem fel. Nem égetem magam, mert ezt màsok is làtjàk, hogy ki vette fel a neptunban.



2016. aug. 1. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
jaj mert más nem csúszik ám.. egyáltalán nem ciki felvenni..
2016. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Rendben, köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt az információt itt a gyakorin.
2016. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És szereinted ki nézi azt, hogy mikor vetted fel?! Elárulom, a kutya sem... Ez már nem középiskola ahol ilyen apró sz(a)rokat lesegetnek. Oktatóknak erre úgysincs ideje, hallgatótársaidat meg nem érdekli... Meg ha el is olvassa a nevedet, ismeretlenül 1 nap múlva kb. el is felejti.

De am reghéten szokott lenni.

2016. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyha nagyon ezen rágódsz, várd ki szépen, mikor elkezdik felvenni. Majd lemaradsz a jó helyekről, mert hamar elkapkodják...
2016. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az oktatok mar csak olyanok, hogy emlekeznek mind a cirka ezer emberre akit egy atlagos felevben tanitanak.... hogyne.
2016. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem egyeseknek mi célt szolgál ismeretlenül-ismeretleneknek beszólogatni, trollkodni, kreténkedni, de ha ettől jobban érzik magukat akkor egs. Engem nem zavar, az ilyet figyelmen kívül hagyom. A másik meg, nem fogynak el a jó helyek max a helyek(kapacitás 300) csak előadás van a tárgyból.
2016. aug. 1. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!