Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan illeszkedjek be első nap?

Hogyan illeszkedjek be első nap?

Figyelt kérdés
Most megyek 9. osztályba, és félek hogy nem fogok tudni beilleszkedni, mert sosem voltam az a mindenkivel barátkozom típus. 34-en leszünk, és én leszek az egyedüli lány az osztályban, a többiek mind fiúk (ezzel nem lesz semmi bajom, mivel a fiúosztály kész megváltás lesz számomra, a lányosztály után). És félek attól is, hogy tesire majd hogyan öltözzek át, mert nem fogok ismerni senkit, azt sem tudom, hogy ki hol szokott lenni, és szégyenlős is vagyok. Szóval, valaki tudna tanácsokkal ellátni? Leginkább az öltözős kérdéssel kapcsolatban?
2017. aug. 15. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesin fix hogy össze lesz vonva két osztály, a tanár/edző akit kaptok majd körbevezet. Gondolom olyan osztállyal fogják a tied összevonni ahol minél több lány van. A gimis öltözők kicsit tágasabbak szoktak lenni, legalábbis a lányöltözők, mi fiúk 18-an egy 4x4 méteres lyukat kaptunk.

Az osztályod elég furcsa, nálunk lányos osztály volt ami azt jelenti 31-ből 7-en voltunk fiúk, de ilyenről még nem hallottam. Tuti hogy jófejek lesznek veled a fiúk, emiatt nem kell aggódnod :D

2017. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) az miatt nagyon nem is aggódom, mert csak fiú barátaim vannak, mert a lányokkal, nem éppen jól jövök ki, mindig is fiúkkal voltam majdnem hogy csak körülvéve:D legjobban a lányok miatt aggódok, mert hát elnézve néhányat, nem azok a kis ártatlan bárányok, hogy ,,jaj de cuki elsős, segítsünk neki beilleszkedni" hanem inkább azok a mindenkit kinéző dögök:/
2017. aug. 15. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy, hidd el nem lesz gond. :D
2021. máj. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!