Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, tanár szakosok!...

Regicica2000 kérdése:

Egyetemisták, tanár szakosok! Hány órátok van hetente? Nagyon nehéz az egyetem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 18. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
12-13-14-15 oram van hetente, félévtől függ. Nem mindegy azert a szakpár, azt tudom hogy a gyak elég húzósak (hiszen pl. egy kémia tanár együtt tanul a leendő vegyészekkel, de mellette ott van a másik szakja és a pedagógia meg pszichológia órák. En BTK-s tanárin vagyok (angol és magyar szakpárral), BTK-n szerintem ezerszer nehezebb a tanári, mint pl. sima Angliát titka vagy magyar szak. Anglisztikás ismerőseim ilyen 6-7 kötelező órát tolnak átlagban egy héten... jó, nyilván van mellette szabad kredit, de tanárin a kötelező tárgyakból is siman kijön a 12-13 óra. Ennek ellenére szerintem ha szereted a tárgyaidat nem lesz baj, meg lehet csinálni (egy ELTE tanáris)
2017. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*gyak helyett: természettudományos tárgyak
2017. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez mit takar, kb hány órát kell hetente tanórán tölteni? Ugye 1 tanóra az lehet 2-r órás is és ennek függvényében kérdezem
2017. aug. 21. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakfüggő. Nekem orvosin volt olyan hogy bent voltam reggel 8-tól este 8-ig folyamatosan, olyan is volt hogy egy órám volt egy nap 8-9-ig. Igen változó.
2017. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanáris vagyok, egy óra általában 1,5 óra. Egyszer volt egy 45 perces oram, meg egyszer volt egy 2 óra 20 perces, de szinte mindig 1,5 órában kell gondolkodni.
2017. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok naponta igyekszem max 4 órát összeállítani, de tényleg kaotikus tud lenni az órarend. Van, hogy reggel fel kilenctől este fel hétig, van hogy egy vagy két oram van egy nap. Attól függ, hogy tudsz sakkozni a tanárok által meghirdetett órákkal.
2017. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!