Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés
Hegedusnomi nevű felhasználó kérdése:

Milyen a szegedi kossuth zsuzsanna szakképző iskolája? Mivel most lettem 8. os és ez a suli nagyon megtetszett szeretnem tudni h milyen is a suli pl. kedvesek-e ott az emberek a tanárok milyenek stb. Van vki aki oda fog járni? Válaszokat

2017. aug. 19. 21:54  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő abban az esetben, ha jelenleg jarok egy okj-s képzésre (2 éves), igy onnan van diákom, de idén szeptembertől gyetemre is fogok járni?
Van egy lány aki nagyon megtetszett és én is bejövök neki, belsőre főleg, de szerintem külsőre is, nagyon szeret, csak nem szerelmes belém és azt mondta hogy nem tudna még járni velem, mit tegyek?
Megtetszett egy lány az osztályombol és járni akarok vele de nem tudom hogy tudnám ezt megvalósítani?!
Egy táborból nagyon megtetszett egy fiú. Csak látásból ismerjük egymást, de én már mindent kiderítettem róla. Még nem is beszéltünk. Nagyon szeretnék vele járni, de nem tudom...
Nagyon megtetszett nekem, csak nem tudom hogyan szolitsam meg vagy hogyan kerdezzem meg ha akar jarni velem?
Kereskedelem és marketingre vettek fel, de ettől az évtől változtattak a tanterveken, és a turizmus-vendéglátás sokkal jobban megtetszett. Félévkor át tudok jelentkezni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!