Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy táborból nagyon megtetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy táborból nagyon megtetszett egy fiú. Csak látásból ismerjük egymást, de én már mindent kiderítettem róla. Még nem is beszéltünk. Nagyon szeretnék vele járni, de nem tudom hogyan közeledjek hozzá, Mit tegyek hogy járjunk?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kelj fel és járj.
2010. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én félnék tőled
2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb ismerd meg.Lehet,ha beszélgettek,akkor már nem is lesz annyira szimpi.Kezdeményez valahogy beszélgetést.
2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Csak látásból ismerjük egymást, de én már mindent kiderítettem róla. Még nem is beszéltünk."

Nem vagy te egy kicsit, hogy is mondjam, beteges?

2010. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az aranyhalának a neve?Levágott hajtincs?Kiköpött rágógumi?Bögre a képével?A fenekeden tetkó a nevével?Hé srácok érdekesen hangzik,de biztos csak azért tudott meg annyi mindent,mert nagyon tetszik neki.Bár én is ijesztőnek tartom,ha egy srác túl sokat tud rólam.Első ssorban ne közöld vele,hogy mennyi mindent megtudtál róla,szerintem megijesztené,szóval semmiféleképpen ne tedd.Ha már annyimindent tudsz róla akkor valószínű tudod merre jár bulizni ... Na próbálj meg ott feltünni és valahogy szóbaelegyedni vele.Ha bátrabb vagy menj oda hozzá és említsd meg neki,hogy örülsz,hogy látod és beszélgesse vele a táborról.Én kb. ezt csinálnám.
2010. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó hát a mai világban rákeresel f*cebookon, iw*wen és a fanszőre színét is megtudod.
2010. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy kiderítettem róla mindent hogy tudom hol lakik,hova jár suliba,mikor van a születés napja,meg a hobbiját!!

Nem kéne túl komplikálni mindent!!

2010. júl. 21. 12:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen szólítsd meg, hátha bejösz neki, csak vigyázz, a családi állapotát hiába nézed, nem biztos hogy az is, szal nehogy hidegzuhany érjen, amikor bevágja neked hogy vőlegény :D
2010. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahoz mit szólnál ha villantanál egyet és mondanád: Héj bébi! Gyere dugj meg! Iszonyatosan kívánlak, szépfiú!

Biztos nem fog sokat teketóriázni.

2010. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bekapod a hímvesszőjét a kicsi száddal és egyből megérti, hogy mit szeretnél tőle.
2010. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!