Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakot válasszam? Töri...

Melyik szakot válasszam? Töri vagy természetvédelmi mérnöki?

Figyelt kérdés

Szóval a konkrét helyzet az, hogy idén is jelentkeztem, turizmus szakra, de valószínű, hogy nem fognak felvenni, ami végülis nem is baj, mert nekem a sok számolgatós reál tárgy sosem jött be igazán. Jövőre szeretném újra megpróbálni a felvételit, csak már több eséllyel (nyelvvizsga, angol érettségi, stb)elég sokat gondolkodtam és végül két kedvenc szak maradt az első helyen:

történelem a Pázmányon

természetvédelmi mérnöki a gödöllői Szent Istvánon

A probléma csak az, hogy mind a kettő egyformán érdekel, nem tudok dönteni, illetve nem ismerem annyira az elhelyezkedési lehetőségeket, de azt tudom, h tanítani nem igazán szeretnék. Ezek tükrében érdekelne minden olyan vélemény, ami tapasztalaton alapul.


Illetve fennmaradt még három szak, a néprajz az ELTÉ-n, és a Szt. István egyetemen a vadgazda mérnök és a vidékfejlesztési agrármérnök szakok.


Az egyetemi évektől nem félek, tanulással sosem volt gondom, inkább az elhelyezkedési esélyek érdekelnének...

Köszi


2010. máj. 25. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a természetvédelmi mérnöki szak elvégzésével több lehetőséged lesz az életben.
2010. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!