Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok! Kaptatok már el...

Tanárok! Kaptatok már el diákot puskázás közben?

Figyelt kérdés
Ha puskáról van szó szerintem minden diák nagyon leleményes...Milyen puskázási típusokat használnak a mai gyerekek?

2017. aug. 25. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Semmi leleményeség nem volt a dologban. A pad alá rejtett füzetből vagy könyvből akart puskázni. Simán látszódott a tanári asztaltól. Hagytam is egy kicsit.

A másik a mobilról puskázás, illetve az egymásról lesés.

Ja és dolgozat közben kimenni vécére és odakint megnézni a megoldást.

2017. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell érte csinálni semmit se:D Végre végeztem már a sulival, de a mi tanáraink ezeket lazán vették. Tudták, hogy csak magunkkal szúrunk ki, érettségire. Ha nagyon pofátlanul puskázott valaki, akkor cselekedett, amúgy meg ránk hagyta.


De mi általában úgy csináltuk, hogy azt a füzetet, vagy könyvet raktuk a dolgozatlap alá, amiből kinéztük a dolgokat.

2017. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Grafit ceruzával a számológép hátuljára írom a képleteket, így csak akkor látszik ha a fény felé fordítom, a dolgozat után könnyedén letörölhető.

Egy kis papírra írok dolgokat és ráteszem a tolltartót.

2017. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én egyetemen úgy csináltam, hogy írható celluxra ráírtam a fontosabb dolgokat/képleteket, aztán arra ráragasztottam egy sima celluxot és lehúztam, így az írás a cellux alján maradt és aztán azt bárhova ragaszthattam, kezemre stb. Ált. vastagabb tollakra szoktam, mert akkor olyan mintha a lapot nézném, közbe a tollról másolom az egészet. Ez nagyon jól jött biokémiánál a sok képletnél, meg folyamatnál
2017. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Egyetemen tanítok. Nálam szabad puskát használni, de nem mindegy, milyet. 1db kézzel teleírt A5-ös lapot hozhat be mindenki a vizsgára, azt írnak rá, amit akarnak, csak annyi a kikötésem, hogy kulcsszavas jegyzet legyen, ne másoljanak ki semmilyen tankönyvből semmit szó szerint. Ez a jegyzetkészítős megoldás azért jó, mert így a diákok nagy többsége tényleg hatékonyan tanul a vizsgára, átnézi és kijegyzeteli az anyagot, és miközben jegyzetelnek meg agyalnak, hogy mit írjanak rá a lapra, sokkal több infó megragad a fejükben, mint annak, aki csak átolvassa párszor az anyagot.


Ennek ellenére igen, kaptam már rajta puskázáson diákot. Tankönyvből akart puskázni annak ellenére, hogy megvolt a lehetősége A5-ös jegyzetet hozni, mint a többieknek. A tankönyvből puskázást mélyen elítélem, abszolút a leghanyagabb módszer a puskázásra.

2017. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem olyan számológépem van, amiben lehet készíteni jegyzeteket, mivel erről szinte senki nem hallott még soha (és mivel teljesen idejétmúlt technológia, már nem is fog), így nyugodtan használhatom.
2017. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Kis cetlire dolgokat írtam és beraktam a tolltartomba. Csak irodalomból csináltam ezt, mert amúgy ment a suli, csak ez a tanár reálos osztálynak emelt szinten tanította az irodalmat és nagyon nem érdekelt. Általában csak azokat írtam a papírra amiket tudtam hogy kérdezni fog de nem volt kedvem annyi mindent bemagolni ( ez legtobbszor 8-10 kimondhatatlan nevű szerzo születése-halala, illetve verseinek címei volt )
2017. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Tanárok diákok! Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2017. aug. 25. 21:12
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Diák voltam

Nekem laza tanáraim voltak az ipariban ami nem szakmai és azom puskáztunk semmi gond nem volt ugy se a természetismeretből meg a bioszbol fogunk élni . Szakmain a jo öreg tanárúr a saller mellé be karcolt 1 egyest a dogára , 1-et a puskázás miatt meg mivel nem szereti a p

2017. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Meg nem.szereti a páros számkat irt egy 3. egyest is

Nekem be vett modszerem volt a telefon jegyzetekre fel mondani a választ meg kérdést azt annyi mivel mindig meg kaptuk előrre a kérdést meg a vállaszokat és a tipikus modszer . " tanárnő lehet fülhalgatón zenét halgatni amíg irom a dogát ? És jött a válasz is hogy persze , de ne hallatszodjon ki .."

2017. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!