Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Titeket mivel szivattak...

Titeket mivel szivattak gólyatáborban? (9. -esek)

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 01:26
 1/3 anonim válasza:
Kókusz kockát kellett enni aminek savanyú uborka volt a belsejébe😂
2017. aug. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

jah arról persze senki nem szólt hogy mi vár ránk ha beleharapunk😂

a másik meg sós nyalóka volt😅

2017. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En iden vegeztem 4 evvel ezelott a mi golyataborunkban volt olyan hogy hajnalban felkeltettek minket felkellett oltoznunk es kikellett mennunk megmosnunk egymas fogat,reggeli tornanal is kepesek voltak szivatni azzal hogy nehez feladatokat csinaltattak velunk egeszen sok ideig..kollektiv buntetesek voltak ha valaki rosszat csinalt mindenkivel megcsinaltattak ha csipore tettuk a kezunket ok ha keresztul nyultak mondjuk kezzel akkor nem tudom mar igazan de mondjuk akkor megkellett csinalnunk 10 fekvot ha papuccsal 15 stb es ezt meg az iskolaban is eleinte kepesek voltak eljatszani..nem szivatas de peldaul nem lehetett a lanyoknak sminkelniuk feladatoknal is volt pl olyan hogy kiszortak rizst foldre es azt kellett osszeszedni jo mondjuk annak semmi koze a szivatashoz mert feladat volt idore a csapatok kozott:) Egyebkent annyi minden volt de olyan reg hogy mar nem is remlik ezeken kivul sok minden..Ami megmaradt hogy nagy elmeny es nagyon elveztem igazabol nem is a szivatasok maradtak meg hanem az emlekek es a sok jo feladat meg a jokedv:)
2017. aug. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!