Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gólyatáborban szivattak,...

Gólyatáborban szivattak, megaláztak titeket? Voltak ilyen feladatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy seprűnek szerelmi vallomást kellett valjak a színpadon.-.- 100 ember előtt
2010. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Ki hogy fogja fel!Minden feladat valahol bevállalós,de ez benne a buli :) Élvezni kell minden pillanatát,mert akár egy életre szóló élménnyel lehetsz gazdagabb :)
2010. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
előzőnek igaza van, poénnak fogd el hülyéskedd el és nem is fognak vele szívatni :D
2010. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én orrbab*sztam a gyerekeket, akik meg akartak alázni.
2010. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
kell meztelenkedni
2010. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
de egyelőre az érettségire készülj
2010. márc. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, ami megalázó volt már nekem (melltartóra vetkőzni: mégis mi jogon?), de szerencsére nem volt kötelező. Az biztos, hogy nem nekem találták ki a gólyatáborokat, nem bírom az ilyesmit. Mai fejjel nem mennék el.
2010. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekünk muszáj volt, mert aki nem csinálta meg, azt megverték a suli melletti erdőben. Nekem négykézláb kellett végig másznom a sulin, ugatva, egy pórázzal a nyakamban. Az volt a legrosszabb, hogy volt aki belém is rúgott. Úgy befestettek minket, hogy anyánk se ismert volna ránk, minden hülye ruhadarabot ránk aggattak, láthatósági mellény, gumicsizma, mamabugyi, stb. a hajunkat + úgy összekócolták, hogy 1 óra hosszán át tartott teljesen kifésülni hajmosás után. előtte teljesen esélytelen volt, úgy összezselézték, meg konfettizték. az a köcsög Kónya, h rohadna meg a marhája
2012. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!