Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem ciki elmondani az egesz...

Nem ciki elmondani az egesz osztaly elott hogy szülésznő szeretnék lenni? 16/L

Figyelt kérdés
A tanárok mindig kérdeznek minket , eddig azt mondtam nem tudom. Most viszont elvileg mar mindenkinek agyjabol tudnia jene , nem mondhatom hogy nemzudom
2017. aug. 29. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
2017. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónappal a felvételi határidő előtt is azt mondtam, hogy nem tudom :D Úgy voltam vele, hogy nem tartozik másra. Szerintem nyugodtan mondhatod hogy még nem döntöttél. Amúgy meg nem ciki, hogy szülésznő szeretnél lenni.
2017. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ne legyél szülésznő ha cikinek érzed, ez a hivatás alázatot követel. Legyél inkább műkörmös.
2017. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%

Miért tartod cikinek, hogy szülésznő szeretnél lenni? Miből gondolod, hogy a többiek lenéznének miatta?


Ha ennyire cikinek érzed, akkor ne válaszd ezt a hivatást!

2017. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy kissebb barati korben mar mondtam, es azt mondtak hogy fuujj te p*ncikat akarsz nezn. Ettol fuggetlenul ez a hivatasom emiatt nem mondok le rola.
2017. aug. 29. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Komoly baráti köröd van hallod... 16 évesen ezen a szinten lenni. Nagyon gyerekesek!
2017. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"fuujj te p*ncikat akarsz nezni"

Fogadjunk, hogy nem a fiú barátaid mondták..! :D


Szerintem aranyos vagy, hogy ilyesmivel akarsz foglalkozni. Úgyhogy csak nyugodtan. Társadalmilag megbecsült foglalkozás, és biztos tök jó érzés lehet látni a sok babát, ahogy a világra jön. Szóval nem, nem ciki. A divatmajmok persze nem biztos hogy értékelni fogják a dolgot, de valahogy nekik is meg kellett születniük. Bár lehet hogy egyet-kettőt lombikban neveltek valami gyártelepen.

2017. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!