Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van aki most úgy érzi hogy...

Van aki most úgy érzi hogy nem való egyetemre? (esetleg az első félévben volt így?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy van-e olyan aki így érzi/érezte a dolgokat.

Esetleg gyengébb iskolából ment és nehéz volt felzárkózni, vagy nem ment annyira az anyag mint a többieknek?

Illetve hogy élitek/éltétek meg.



2017. aug. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy éreztem, 5 év alatt végeztem el a 3 éves bsc-t, bár nem feltétlen az én hibám volt, csak 1 év csúszás és ez is 1 tárgyon múlt, de addig, amíg nem csináltam meg az abszolutóriumot, addig úgy gondoltam, hogy én sosem fogom elvégezni ezt a szakot
2017. aug. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mérnöki szakot választottam, ahová lett egy jó közép érettségim.

Most azonban matekon egyszerűen mintha "nem is tanultam volna". Mármint alapok persze vannak, de közel sem ilyen szinten mint ami az ,,ismétlés" és már most azon kattogok hogy mi lesz így.

2017. aug. 30. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire jarsz, hova? Nyugi mernokin sokan igy kezdik. Aztan vagy belejossz vagy nem. En egy evet vegigjarnek azert.
2017. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gépészmérnökire járok közép m.o.

Én is ezt tervezem hogy majd meglátom, csak elég gáznak érzem hogy az ,,ismétlés" se annyira megy mint kellene:D

2017. aug. 30. 18:07
 5/5 Vodafonelive ***** válasza:
100%

Én hasonlóan, otthagytam, újra megpróbáltam és 2 hónapja végeztem gépészmérnökit(épületgépész). Jövő héten meg levelezőn MSc. (még 2 évig. :'D)

Próbálj meg korrepre eljárni, nem szégyen. Facebook csoportokban régi zh-t, kidolgozást megoldani és megérteni.

2017. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!