Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vegyem lazabbra a matekot?

Hogy vegyem lazabbra a matekot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!8.os vagyok 14/L.4-5 tanulo.

Egyik tantarggyal sincs bajom kiveve a matekot.Mnden even epphogy megvan a 4es.Amint jon a matek ora a hasam gorcsbe randul es a tenyerembol csopogni kezd a viz.Ha a tanar tablaboz hiv vagy szolit a rosszul let kerulget es eak voros leszek.Gyulolom a matekot.Nem ertemegysteruen en hulye vagyok hozza.Akarmennyire is akarom es igyekszem nem megy.Es nagyon felek hogy leegek az ostaly elott ha hulyeseget mondok.Vagy leszid a tanar.

Hogy tudnam lazabbra venni?



2017. szept. 4. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz több matektudást, értsd meg a feladatokat és gyakorolj sokat. Ha már tudod hogy tudod az anyagot akkor nem fogsz attól félni hogy elcseszel valamit.
2017. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt mar olyan hogy ertettem az anyagot de akkor is ez volt.Tenyer izzadas,idegesseg.
2017. szept. 4. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális aki suli miatt izgul :D Nem mindegy milyen jegyeid vannak?! Kit érdekel a logaritmus meg a tangens,nem fogod soha használni.

Sz@rd le egyszerűen. Én mindig minden órán aludtam,pont meg volt a kettesem emiatt aztán a felvételim 92 pont lett,legjobb középsuliba felvettek,itt is végig aludtam részegen vagy másnaposan,ha felkeltett a tanár folytattam a mondatát vagy kijavítottam (volt ilyen is párszor) persze itt is kettes voltam mivel házit sose írtam meg órai munka egyesek stb aztán a 10-es belső vizsga mindenből 5 lett,most 12-es vagyok,idén is 2,0 a cél hogy mehessek érettségizni és kész. Úgy csinálsz mintha a szülőszobában lennél vagy rákszűrésen,pár hármas legyen a legnagyobb bajod az életben.. Ha gondolod írj,majd én megtanítalak lazítani :D Mindig is kreténnek tartottam azokat akik mintha életük múlna rajta bemagolják a francia háborúkat,a hámsejt alkotóelemeit meg egyéb baromságokat aminek semmi értelme,de ha egyszer kéne is egy keresztrejtvénybe véletlen ott a Wikipédia. Azzal foglalkozz amit szeretsz és boldog leszel. Ha gondolod tényleg írj,majd én helyreraklak ha tudsz elég elvont és befogadó lenni :D 17/f

2017. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!