Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ciki, ha nem laptopb...

Egyetemen ciki, ha nem laptopba jegyzetelek, hanem sima füzetbe?

Figyelt kérdés
Most leszek első éves, és van laptopom meg minden, de utálok ebbe jegyzetelni, sokkal jobban szeretem a sima füzetet, talán megszokás. Viszont így nem fognak kinézni? Sokan használnak füzetet vagy szinte senki?

2017. szept. 5. 06:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy gáz! Sokan nem engedhetik meg maguknak a laptopot, én sem például. És ez amúgy sem középiskola, ide azért már ertelmesebbek járnak.

Üdvözlettel: egy füzetbe jegyzetelő srác.

2017. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek nagy része nem is jár előadásokra, ki a fene nézne ki? Már az meglepő, ha 2 hét után valaki bejár...
2017. szept. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az emberek 90%-a füzetbe jegyzetel - már ha persze szükséges jegyzetelni. Pedig amúgy egy informatika szakon vagyok.

Egyáltalán nem gáz.

2017. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan tárgy van ahol nem is lehet laptopon jegyzetelni mert különböző ábrákat kell rajzolni stb. A nagy többség füzetet használ amúgy.
2017. szept. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A többség füzetbe jegyzetel vagy beviszi a laptopot de csak játszik/facebookozi egész órán. Nem sokan vannak akik tényleg gépbe jegyzetelnek.
2017. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is informatikán vagyok, szintén szinte mindenki füzetbe jegyzetel. Akik laptopot hoznak, azoknak a 99%-a játszik rajta meg beszélget.
2017. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén infós vagyok. Nálunk elvétve látni 2-3 embert laptoppal a 300-ból (ami persze 2. hétre harmadára csökken), de azok tényleg nem jegyzetelgetni hordják magukkal előadásra, hanem böngészni, Facebookozni, játszani, stb.


Gyakorlaton meg még rosszabb lenne laptopon jegyzetelni füzet helyett, mivel ábrákat és képleteket macerás gépen írni. Amelyik órára kell gép, az gépteremben lesz.


Ez szakfüggő, egyébként de én sem szeretek gépen jegyzetelni. És nem is jellemző.

2017. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok infós, közgázos vagyok, de nálunk is mindenki füzetbe jegyzetel. Plusz, pl matekot kézzel lehet írni inkább, mintsem gépbe :)
2017. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenne ciki?:D

En pszes vagyok es fuzetbe jegyzetelek. Laptopon utalok es nem is vagyok olyan gyors, mint ha kezzel irnek. Plusz amit sokan irtak is: akinel laptop van az nem jegyzetel csak jatszik, szamitasokat/abrakat meg egy wordbe macera csinalni.

Nyugi, szinte mindenki fuzetbe ir.

2017. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szintén psz-es. Van laptopom, de én azt csinálom hogy kinyomtatom a diákat (egy oldalra 4) és arra írok + füzet ha számolni is kell.
2017. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!