Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sima hátizsák helyett, ha...

Sima hátizsák helyett, ha laptop hátizsákot hordanék az nem "ciki"?

Figyelt kérdés

Tehát nem egy nike,adidas vagy akármilyen iskolatáska kinézetűt viselnék,hanem pl ilyeneket:


[link]


[link]


[link]


Persze kihasználnám a laptopom vagy tabletem hordására is,de 90%-ban max könyveket,iratokat cipelnék vele. Meg egyébként is jobban tetszenek,a belsejük meg praktikusabban van kialakítva. De kérdés,hogy állandó viseletre nem túl feltűnő,hivalkodó? 24F


2017. máj. 11. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A tablettartós nem gáz, a többi laptop nélkül elég ratyi.
2017. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem ciki,senki nem tudja mi van benne. Én ilyet napi szinten csak Cannon márkájút!
2017. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Manapság amúgy is divatosak az egyszerű formák. Azt meg, hogy mi van benne rajtad, esetleg pár emberen kívül senki nem látja.

Egyedül azt találtam furcsának amikor egy szaktársnőm olyan vékonyka vállra akasztós laptoptáskával flangált. Egy ásványvíz eldeformálta az egészet, de ha neki az tetszik nekem nem árt vele.

2017. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!