Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdődött az egyetem de még...

Elkezdődött az egyetem de még nem vettem fel tárgyakat! Mi a helyzet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Volt sajnos egy kis hiba és így csúsztam, már elkezdődött a tanítas az egyetemen de még nincs felvéve egy tárgyam se. Miről maradhattam le nagyjából? (2 nap marad ki) A tárgyfelveteli idoszak nem jart meg le de tanitas mar van, ezert kerdezem. Koszonom a valaszokat elote is!

2017. szept. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg tele leszel óraütközésekkel de olyan sokról azért nem maradtál le.
2017. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont irta egy srác is nálunk, hogy nem volt internetközelben. Azt irta rá egy hökös, hogy ne aggodjon, állitsa össze mit szeretne felvenni, és kibövitik neki. Szoval van egy kurzusfelvételi kérelem, ha nem jutott már neked hely, akkor a TO-n kell leadnod, hogy miket szeretnél felvenni.
2017. szept. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm így késve is!
2017. dec. 4. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!