Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek érdemes úgy menni...

Szerintetek érdemes úgy menni a Karinthyba, angol kéttannyelvűre hogy már B1, B2-es szinten vagyok angolból?

Figyelt kérdés
A Karinthyról sok jót hallottam meg közel is lenne, de olvastam, hogy a felvételihez nyelvtudás nem szükséges. Akkor teljesen kezdők is lennének az osztályban? Esetleg más jó kéttannyelvű iskolákat tudtok ajánlani?

2017. szept. 7. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A Karinthyban már a 0. év végén eljutsz B1 B 2 szintre.Érdemes odamenni,ha felsőfokú nyelvtudást szeretnél szerezni. De azt is megteheted,hogy jelentkezel német kéttanra és ott 2. nyelvként tovább folytatod az angolt.A Károlyi gimi is jó.Az spanyol kéttanos és ott is folytathatod 2.nyelvként az angolt.
2017. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!