Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus nemzetközi gazdálkodá...

Corvinus nemzetközi gazdálkodás szakán hogy van a nyelvtanulás? Csak egy nyelv lehet azalatt a 4 félév alatt?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy Corvinusra jelentkezek, de mivel nekem a nyelvtanulás fontos lenne, ezért érdekelne, hogy ez hogy is megy ott. BGE-ről tudom, hogy ott 3-3 félévig lehet 2 különböző nyelvet tanulni, de maga a suli meg nem annyira szimpatikus.
2017. szept. 8. 18:06
 1/3 A kérdező kommentje:
BME-n meg ahogy látom nyelvoktatás sincs, ez lehetséges?:O nem az lenne a lényege a nemzetközi gazdálkodásnak, hogy több nyelven is, nemzetközileg helytálljunk? Szaknyelv tanulása pedig emiatt nagyon fontos.
2017. szept. 8. 18:14
 2/3 anonim ***** válasza:

én egy másik szakra járok a G karra, de hátha tudok neked segíteni. nekem két félév az ingyenes, de ezen felül tudok még nyelvórákat felvenni, de csak ha fizetek érte. nekem úgy tudom, nincs megszabva, hogy hány nyelvet veszek fel (mondjuk nem sok értelme van őszi félévben belekezdeni egy nyelvbe és egy másikkal folytatni utána), és tudtommal nemzetközi gazdálkodáson sincs ilyen kritérium, hogy csak egy nyelvet lehet tanulni (eleve logikátlan is lenne, mivel a diplomához két nyelvből kell nyelvvizsgát tenni).

esetleg itt tudsz még nézelődni további infok után:

[link]

2017. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok. BME-hez ezt találtam:

[link]

és úgy tudom, mostantól már lehet ott is nyelvet tanulni a hallgatóknak

2017. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!