Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha éjszaka egy percet sem...

Ha éjszaka egy percet sem alszom másnap mennyire lesz nehéz az iskolában koncentrálni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 15. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2017. szept. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Unalmasabb órán még el is alszol...

Aztán átesel a holtponton és jó lesz minden, de addig a szemedet sem bírod majd nyitva tartani. Addig majd mindig azt érzed, megy lefelé.

Nem jó, hidd el.

A kérdés kiírása óta remélem tudtál aludni valamennyit.

2017. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, reggeli típus vagy, vagy éjjeli bagoly. Nekem ha délelőtt tíz előtt volt órám, kb átaludtam, annál még akkor is frissebb voltam, ha nem aludtam. Viszont ha egész nap van órád, akkor nem jó, mert a nem alvás után legkésőbb délután álmos leszel.
2017. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Driizz válasza:
60%
Szerintem neked alapból nehéz lehet koncentrálni, ha egy ilyen kérdésre nem tudod magadtól a választ...
2017. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Az attól függ mennyire vagy strapabíró, én hogyha egész éjjel fent vagyok másnap nem is érzem magam fáradtnak.

2017. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon. Aludj, bár én sem tudok.

De tényleg, muszáj kipihenni magad.

2017. szept. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!