Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Állandó éjszakás vagyok! Este...

Állandó éjszakás vagyok! Este hány órakor ehetek utoljára? És másnap reggel mikor reggelizhetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tanácsot kérni tőletek, ha tudtok segíteni!

Az a problémám, hogy állandó éjszakás vagyok a munkahelyemen, ezért nem tudom, hogy hány óráig ehetek. Őrködöm, ezért nem mozgok sokat munka közben. Az a problémám, hogy éjfél körül olyan éhség tör rám, hogy muszáj ennem. Utána már csak reggel 9-kor eszem, amikor hazaérek. Csak az a gond, hogy utána tele hassal 14-óráig alszok.

Október óta dolgozom ilyen beosztásban, azóta 5 kilót híztam. Mozogni nem nagyon van energiám. Kikészít az éjszakázás!

Tudtok adni valamilyen tanácsot?

Előre is köszönöm!

Szép napot! :)



2016. jún. 22. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
valahol a Norbi update ban olvastam, hogy ilyenkor este is ehetsz abban az esetben, ha lámpafényben vagy éjszaka
2016. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
hát gyümölcsöt zöldséget alacsony kaloria tartalmu ételeket ehetsz de nagyobb kaloria tartalmuakat 6 után ne nagyon
2016. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

A szervezetedet nem érdekli hány az óra...

[link]

2016. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán ehetsz éjszaka is, ha éjszakás vagy, nem kell koplalni. A napi étkezéseidet oszd el az ébrenléted alatt.
2016. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Éjszakás vagy, nyilván ehetsz közben, neked az a nap.

Szörnyű dolog éjszakázni, csináld úgy, ahogy a legjobban esik és ha a tele hassal lefekvés a jó neked, s ez nem zavarja meg az éjszakádat, tedd azt.

A párom éjszakázott anno, de ő iszonyatosan nappali típus, ráadásul korai, képtelen éjjel enni. Nos, ő munka legelején, 6 körül evett, majd reggel, közvetlen lefekvés előtt. Ha ez utóbbit kihagyta, fel kellett kelnie alvás közepén, enni és visszaaludni rögtön. Ha erőltette volna azt, hogy alvás előtt nem eszünk, akkor még zombibb lett volna, mint így, pedig ez se volt semmi, s csak biomelatoninnal tudott normálisan aludni. Valamikor enni kell. Neked jó, mert éjfélkor éhes vagy, az teljesen OK időpont számodra. Éjfél és 9 között sok idő telik el, nem kéne korábban enned? Én kipróbálnám s akkor nem tele hassal mennél ágyba, azt én sem szeretem, persze sokfélék vagyunk.


Ami a hízást illeti, tuti rossz neked ez a ritmus, de gond lehet az ételek fajtájával is. Esetleg kiéhezteted magad s utána többet eszel. Lehet, hogy hiányzik a mozgás, az azért nem árt, persze nem éjszakás időszakban, hanem amikor szabadnapod van... Ja, állandó éjszaka és utána napokig regenerálódsz? Ezt ismerem, de mozgás nélkül még kevesebb energiád lesz, legalábbis én így működöm.

Nehéz ez. Ha nem tudsz változtatni az éjszakázáson, mégiscsak az evésen kellene. Miket eszel, mennyit?

2016. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :)

Tényleg jó lenne, ha lampafénynél bármennyit ehetnék. Szerintem akkor mindenki hordana magánál egy kislámpát! :)

Félretéve a viccet, nem nagyon eszek és nem sokat. Inkább azzal lehet a gond, hogy hízlaló ételeket eszek. Pl. Munka közben szendvicset, ami ugye kenyér vagy kifli, meg persze a bele való! :)

Otthon meg főleg olyan, ami gyorsan elkészíthető, mert ugye kevés az időm. Rizs, tészta, krumpli különböző változatai stb.

De most azért kérdeztem, hogy meddig ehetek, mert szeretnék elkezdeni egészségesen táplálkozni és ezáltal fogyni. Úgy gondolom hogy a Norbi update étrendje lenne erre a legmegfelelőbb, ezért felkészülök előre :D

Még tervezetet készítek! :D

2016. jún. 23. 00:20
 7/7 anonim ***** válasza:
én akkor eszek amikor akarok. Ha a főnök beszól tökönrúgom, leköpöm oszt a viszont látásra!
2016. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!