Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehetséges, hogy németet...

Lehetséges, hogy németet tanulok a suliban, de angol érettségit teszek le?

Figyelt kérdés
Általános iskolában angolul tanultam, középiskolában pedig németet, viszont németből semmit nem tanulunk. 11.-es vagyok. Idén folytatnám az angolt. Nem engedik, hogy nyelvet változtassak. Lehetséges,hogy mégis angolból érettségizzek?
2017. szept. 15. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Jo magantanar es mindent lehet
2017. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak olyan tárgyból érettségizhetsz, amit tényleg tanultál is (azt hiszem legalább két évig, de ez nem biztos). Szóval ha középiskolában nem tanultál angolt, akkor osztályozó vizsgákat kell belőle tenni ahhoz, hogy érettségizhess.

Ha már valakinek megvan az érettségi, akkor viszont bármiből érettségizhet, nem számít, hogy tanulta-e.

Ja és az természetesen nem számít, hogy általánosban tanultál angolt.

2017. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az előttem szóló írta. Csak olyan tárgyból érettségizhetsz, amit középiskolában legalább két évig tanultál.
2017. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha leteszed az osztályozóvizsgát, érettségizhetsz.
2017. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2017. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy tizenegyedikes vagy
2017. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!