Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nyaralás miatt két hétig...

Ha nyaralás miatt két hétig nem jártam be az egyetemi órákra abból lehet gond?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy pár hiányzást még elfogadnak

2017. szept. 21. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előadásra nem kötelező járni, gyakorlatról 2-3 hiányzásod lehet.
2017. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kinek; nekem nem lesz belőle gondom.


30% hiányzás engedélyezett, tehát ha van 10 órád egy félévben, akkor 3-ról hiányozhatsz.

2017. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért eléggé egyetem és oktató függő, hogy hol hogyan kezelik a hiányzásokat. Nekem van olyan gyakorlatom, ahova nem kötelező bejárni. Olyan is van, ahova hivatalosan kötelező, de amúgy nem ellenőrzik. Előfordul olyan is, hogy ellenőrzik és be is tartják, ahogy az le van írva. (És nekem volt kötelező előadásom is, ez nem csak gyakorlatra vonatkozik)


Szóval neked kell tudni, hogy melyik órádon hogyan kezelik a hiányzást. Viszont (szerintem) pont az elején nem érdemes lemaradni, mert elég sok órán eléggé egymásra épülnek az egyes heteken leadott anyag. Így kb esélyt se adsz magadnak, hogy megértsd.

2017. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!