Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményt tudtok mondani a...

Véleményt tudtok mondani a Baár-Madasr Református Gimnáziumról? (2017)

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok?

Szép hely? Mármint nem régies, netán lepukkant az épület?

Milyen ott az okotatás úgy összességében? Légyszi ha még esetleg egyéb dolgok eszetekbe jutna, írjátok le azt is! Köszönöm!



2017. szept. 26. 16:56
1 2
 11/19 anonim válasza:
58%
#10 A tanarok borzasztoak korubelul egy jo tanarom sincsen persze ki lehet fogni jokat de az ritka, konkretan irodalombol 1evvel le vagyunk maradva es jovore erettsegizunk.. matekbol 3tanarom volt eddig mert evenkent valtogatjak oket es a tori tanar a kedvencem napokig tanulsz egy tz-re es meg ugy is rossz lesz..es ahhoz kepest h egy kereszteny iskola a fel iskolat ki lehetne vagni innen a fuvesektol kezdve azokig akik a wc ben elik ki a szexszualis eletuket (szepen fogalmazva) es ha az iskola rendszere kinez maganak valakit akkor ot addig szivatjak amig el nem megy vagy ki nem rugjak es a tanaroknak is meg van a pofajuk ahhoz h felpofozzanak gyerekeket vagy leorditsak a fejuket..annyi jot tudok elmondani pozitivumkent hogy lett par nagyon jo baratom. Meg hogy a mosdoba tenyleg szepek a tukrok Xd:D de ennyi. Szerintem ne ezt a gimnaziumot valasszatok ha nem szeretnetek 4evet vegig szenvedni vagy tobbet ..
2018. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Köszi a választ, ez elég elkeserítően hangzik.

Persze kívülről nehéz véleményt alkotni egy suliról, és itt is vannak, akik szeirnt tök korrekt hely a Baár-Madas.

Ami számomra a legijesztőbb a leírásodból, hogy „ha az iskola rendszere kinez maganak valakit akkor ot addig szivatjak amig el nem megy vagy ki nem rugjak es a tanaroknak is meg van a pofajuk ahhoz h felpofozzanak gyerekeket vagy leorditsak a fejuket”. Ezek szerint az igazgató sem lehet túl jó fej, és tipikus tekintélyelvű rendszer érvényesül, ahol a gyerek van a hierarchia legalján, így szava nincs, akkor „jó”, ha csöndben ül és magol… mi egy hasonló mentalitású általánosból vittük el a fiunkat pár éve, ott az derült ki, hogy az igazgató egy igazi rosszindulatú kretén.

Mondjuk a rossz tanárok révén nagyon szép véd- és dacszövetségek tudnak kötődni gyerekek között, ezt mi is megtapasztaltuk. :)


Sajnos nem jó fej gyerekek és tanárok mindenhol vannak, a mosdóbeli „szép tükrök”, mint a suli fő erősségei meg enyhén szólva röhejesek. :)

2018. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Az előttem lévőbe sajnos van igazság, én is láttam ilyen mikor ottvoltam..


Előttem előttinek pedig: nef*ssál, nem olyan vészes az az érettségi itt.. és nem vagytok lemaradva ;) (mi is azthittük)

2018. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, az igazgató igenis jófej
2018. febr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt hiszem lemondok róla.

Azért még kíváncsi vagyok más véleményére is!

2018. febr. 4. 11:06
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mi volt a mosdóba?

Hagyjuk már a kamu pletykákat.

Majd ha privátban írsz konkrétumokat, talán elhiszem.

2018. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
A kolesza milyen?
2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
84%
Nekem elég sok ismerősöm ment el a kolibol és inkább reggel 5kor felkelt és úgy járt be a suliba..
2018. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Én a Baár-Madasba járok már 8 éve és úgy gondolom,hogy egy zseniális iskola. Arról, hogy sokat kell magolni, arról nem az iskola tehet. A magyar oktatási rendszer sajnos a lexikális tudásra épül,ezt kérik számon majd az érettségin is és az egyetemi felvételin is. Erről nem a suli tehet. A Baár-Madas biosz tagozatáról könnyen bekerülhetsz pl.a Semmeiweisre is, de a többi osztályból is jó esélyekkel indulnak a diákok.

Fentebb írtátok, hogy rosszak a tanárok, stb. Mondjátok egy iskolát, ahol az összes tanárt szereti az összes diák. Nincs ulyen iskola.

Ide jártam általános a is és rengeteget adtak nekem a tanító nénieim is és a felsős tanáraim is.

Ha valakit a vallásosság zavar, akkor attól megkérdezném, hogy miért jelentkezett egy református gimnáziumba???

Én nagyon örülök, hogy ide járhatók, szeretem az épületet, a közösséget, a hangulatot és még sorolhatnám, de minek, hisz aki az alapján dönti el, hogy hova menjen gimnáziumba, hogy mit írnak idegenek névtelenül a gyakorikérdéseken,akkor...

2021. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!