Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szent Margit Gimnázium tényleg...

Szent Margit Gimnázium tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A Szent Margitba tervezek tovább tanulni de nem tudom h nekem beválik e mert a tesómnak bevált de én nem vagyok az a nagyon barátkozós típus a sima 4 osztályos részre szeretnék menni de mivel vidéki vagyok így az előkészítő de sem tudok bejárni van valamo ötleteket?Előre is köszönöm.Meg hogy milyenek az osztály közösségek.

#felvételi #Szent margit. #Buda Gimnázium Tovább tanulás
2017. szept. 28. 06:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen szînvonalú diákok járnak oda,mint amilyen te vagy előző,akkor nagy a baj ott.Ömlik a szádból az ocsmány szó.Más gimikről,ha érdeklődök,szînvonalas válaszokat kapok.Erről is mérhető milyen ott a közösség.
2017. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
46%

szia!

szerintem se mondható valami jó iskolának, annak tünteti fel magát, de közelében sincs a legjobb gimiknek, sok osztályt kell indítaniuk, ezért mindenkit, tényleg majdnem mindenkit felvesznek. Budai kis gazdagok sulija, tanulni akarsz keress erősebbet (nem nehéz). Vezetőség kritikán aluli. Zs kategória.

2018. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!