Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, ami egyetemi, főiskolai előadáson történt veletek?

Figyelt kérdés
Vagy szemináriumon, illetve gyakorlaton. De a kollégium nem ér, mert ott sok vicces dolog történik. Tehát ami velünk történt egyszer az egytemi előadáson az valami fenomenális... Egy vendég előadó érkezett, ha jól emlékszem Budapestről. Akkor jött divatba a fehér üvegtábla, amire ugye filctollal kellett írni és egy megfelelő szivaccsal törölgette, ha betelt a tábla. Aztán mivel nem jól fogta meg a szivacsot, a fekete tinta ráment a kezére. Nagyon izzadt ez a lecturer férfi, ezért időnként törölgette is az arcáról az izzadtságot. Egyszer csak éppen azzal a kezével törölte le az orra alatt összegyűlt izzadságcseppeket, amelyik keze fekete tintás volt. Így egy szabályos Hitler-bajuszt festett saját magának... Mivel éppen legelöl ületem az előadó teremben, jól láttam a dolgot, de nem mertem nevetni, mert attól féltem észrevesz, megjegyez, és majd esetleg rossz jegyet ad a vizsgán. Ezért visszafolytottam a nevetést, lényegében csak rázkódtam. Emiatt viszont kicsusszant egy puki, amit a mellettem ülő évfolyamtársam meghallott, és elkezdett hagosan hahotázni, erre pedig mint egy láncreakciószerűen az egész előadóterem hangos nevetésben tört ki.

2017. okt. 4. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!