Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legviccesebb dolog...

Mi volt a legviccesebb dolog ami a suliba veled vagy akár tanároddal, osztálytársaddal történt?

Figyelt kérdés
Nekem tavaly a némettanárom (aki mellesleg anyukámnak az unokatesója) elejtette a lépcsőn a mappáját és akkorát csúszott rajtaXD.De nem idős anyukámnál csak 1-2évvel idősebb kb 34 lehet úgyhogy simán felkelt. Múltkor meg akkorát estem a székkel órán hogy fe se tudtam kelni a röhögéstől. Nektek vannak hasonló eseteitek? 12\L

2016. okt. 23. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló esése az én tanáromnak is volt. Vártuk őt a teremnél, lépcsőtől nem messze. Nézem ahogy jön föl, és az utolsó lépcsőfokban, akkorát esett...A többiek már diszkréten szakadtak, én próbáltam magam tartani, jön a tanár felénk, rám néz tök komolyan és ezt mondja: össze-vissza töröm magam...

Aztán volt egy osztálytársám, egyszer órán (fogalmam sincs miért) elkezdte enekelni: fürge róka lábak, surranó kis árnyak, erre a tanar: hip-hop, jön Fux ( a tanár vezetekneve). Ennyi jutott hirtelen eszembe.

2016. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van bőven😂 talán az a legviccesebb, amikor jött a napis tanár a szünetbe leküldeni minket, az osztályunkban van 1 nagy szekrény, abba 3-an belebújtunk. Mikor beért a tanár az osztályba mi már fulladoztunk a röhögéstől. Ez feltűnt neki és kinyitotta a szekrényt, az egyik osztálytársam meg elkezdi kiabálni: Tanítóbácsi, nem nyílik a kapu Narniába

13/L 😂😂😂

2016. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Olyan is volt, hogy röplabda edzésen lábbal próbáltam menteni, és ha közel álltam a falhoz, néha neki rúgtam, ahonnan természetesen az arcomra pattant vissza. Szép emlékek...
2016. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jajj ezek jók...😂mi meg bolondok napján azzal vicceltük meg a tanárokat hogy fonállal tele tekertük az osztályt XD és olyan volt mint egy pókháló... Meg se tudtunk mozdulni. Meg a tanár se tudott bejönni. Jöhetnek még !
2016. okt. 23. 20:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pontosan pár órája mesélte haverom, az apja mikor gyerek volt, egyszercsak azt látta az iskolában hogy a tanárnő megcsúszott a szőnyegen, és pont becsúszott fejjel előre a portára, a gyerek nem akarta hogy a tanár észrevegye hogy majd megfullad a röhögéstől, úgyhogy betekerte magát egy sötétítőfüggönybe és úgy röhögött, csak azt lehetett látni hogy két láb lóg ki a függöny mögül és remeg a függöny mert annyira röhög a gyerek, egészen hazáig röhögött ezen :"DDD
2016. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

-tanár magassarkúban megcsúszott a frissen mosott padlón, és hátraesett

- van egy osztálytársam, aki nagyon buta szegény, és volt pár best of beszólása... egy példa. tanár meg akart velünk értetni vmi kombinatorika dolgot, kérdezte: na XY, ha bemegy az ábécébe, mit vesz? Ne általánosságban beszéljen, hanem azt mondja, hogy veszek 2 kiflit, 1 csomag lisztet, 3 almát. XY hosszas gondolkodás után: Mondjuk élelmiszert. (és ez még nem is a legdurvább volt, de azt nem írom le, mert nem is szalonképes, meg az a sztori annyira elterjedt a környéken, hogy azonnal felismernék, hogy kiről van szó, ha vki az adott kerületből feltalálna ide :D)

- április 1-jén egyik osztálytársam kitalálta, hogy ő majd elbújik a szekrénybe, és majd ha ofő bejön, akkor kiugrik azzal, hogy "bú!"... csak épp rögtön utána többiek eltorlaszolták székkel a szekrényt :D

- szintén ápr. 1-je volt, egyik osztálytársam elkérte a régi sulicsengő dallamát (asszem akkor már mp3 volt) a stúdióstól, aztán 10 perccel óra vége előtt lejátszotta, és elhitette a tanárral, hogy a stúdiós most az "ünnepre" való tekintettel a régi iskolacsengőt játssza be... és 10 perccel előbb elszabadultunk, mert bevette a tanár

- húzták már ki alólam is a széket

- órán a srácok szendviccsel dobálóztak, és véletlenül a tanár feje mellett ért célt a szendvics a táblán... osztálytársam erre: "elnézést, tanárnő, félreharaptam".

- egyik osztálytársam bemutogatott a tanárnak, amíg az háttal volt neki, aztán lebukott, mert hátrafordult a tanár

- egyszer volt olyan, hogy a tanár épp az egymást kényszerleszállás után megevő focicsapatról beszélt, nekem meg eszembe jutott vmi vicces, és röhögőgöcs tört rám, ezért inkább lefeküdtem az asztalra, mint ahogy a többiek csinálták, amikor aludtak órán, hogy ne lássa a tanár, mert még elkönyvel tahónak... erre azt hitte, hogy rosszul lettem a sztoritól, és le akart küldeni orvoshoz... de elactivityztem neki, hogy neeem, nem kell... padtársam is alig tudta visszafojtani a röhögést

- egyik tanárnőnek nagyon hosszú, száraz haja volt, és folyton beleakadt az osztálynövénybe (vmi yukkaszerű cucc volt vagy dracéna talán)

- másik osztályban történt a dolog, tanár bealudt órán, és álmában beszélt hülyeségeket (idős volt már)... hogy "Nem, nem a Muhammad Ali!" meg hasonlókat

- ugyanaz a tanár, mint előbb: hosszra osztályozta kb. a dogákat, és nagyon feltűnt sokunknak, hogy vki kevesebb tényadatot írt, de hosszabban, az 5-öst kapott, míg aki tömörebben vagy kisebb betűkkel, de több tényt írt le, az 4est (úgy volt, hogy a4-es füzetlap 2 oldal a minimum az ötösre). Egyik osztálytársam bejátszotta azt, hogy kitépett füzet közepéről egy papírt, ami ugye összehajtva úgy néz ki, hogy borítóoldal, 2 lap belül, hátsó lap. Na, az első és a hátsó lapra leírta az anyagot, belülre meg a Harry Potter és a Gyűrűk ura hasonlóságairól írt egy szösszenetet... és csillagos 5öst kapott rá meg kommentet, hogy milyen szép munka!

- mikor kézilabdára dobáltunk kapura, akkor mikor én dobtam volna, akkor a tanár beállt elém, hogy lefújja, de én már lendületben voltam, és tökéletesen oldalbabikáztam a tanárt :D

2016. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyot röhögtem rajtuk:D
2016. okt. 24. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
A függönyös a best!!!!! ;D
2016. okt. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem ez a legviccesebb, de most így hirtelen ez jutott eszembe.


Még valamikor általánosban matekon éppen a függvényekről tanultunk, amikor a matektanárnő megkérdezte az egyik osztálytársamat rámutatva a táblán lévő függvényre, hogy ez micsoda?

A válasza az volt, hogy periódusos rendszer, de ami tényleg vicces ebben az nekem az, hogy utána a barátjának elmesélte mi történt a suliban, akinek erre az volt a reakciója, hogy "de hülye vagy, hát ez az SI-mértékrendszer!" :D

2016. nov. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jujj, ne haragudj, most látom 12 vagy, akkor gondolom még nem tanultatok ezekről..:S Majd olvasd vissza 1-2 év múlva :D
2016. nov. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!