Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a legviccesebb dolog ami...

Mi a legviccesebb dolog ami részegen történt veletek?

Figyelt kérdés
Általában jó sztorikat tudnak mesélni az emberek erről :D

2017. febr. 17. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen egy 40 éves sztori ugrik be. A nagybátyám özvegyénél voltunk segíteni, amikor tanyát építtetett. Jó páran voltunk, rokonok, kollégák vegyesen. Volt két barát, egy köpcös, meg egy hosszú, és Karl May után úgy is hívtuk őket. Délutánra mindannyian kapatosak voltunk már. Ekkor történt, hogy a köpcös kívülről javította, simította az emeleti ablak mellett a falat. Külön ezért nem akartak állványozni, ezért kilógattak az balakon egy deszkát, a hosszú bent ráült a végére, így a köpcös tudott kint dolgozni. Máig sem tudjuk, hogy viccből-e, de mondta a hosszúnak, hogy megszomjazott, hozzon neki egy piros fröccsöt. Lényeg az, hogy Hosszú fölkelt a deszkáról, minek következtében Köpcös egy hátraszaltó után seggel a törmelékhalomra esett.

Azt szokták mondani, hogy a részeg ember Szűz Mária kötényébe esik. Itt is igaz volt a mondás, mert Köpcösnek az ijedtségen kívül semmi baja nem történt. Csak a Hosszú majdnem megverte, amikor meglátta, hogy hiába jött le a lépcsőn a fröccsér, amikor a köpcös kezében már ott van a pohár. :-))

2017. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Tobb tortenetem is van..



Szalagavato after-partyn reszegen a reszeg informatika tanarommal cigiztunk es csajokrol beszelgettunk.


WestEnd tetore mentunk egy uveg Whiskeyvel, majd bementunk a Mekibe, ahonnant hangoskodas miatt kikuldtek minket.


Ittasak voltunk es odajon hozzank egy no, hogy megkerdezze hol van a legkozelebbi kisbolt. Haverom ugy koszont el a csajtol, hogy szia szeretlek. Akkorat nevettem, hogy azt hittem megfulladok.


Egyszer ittasan vasaroltam es ott felejtettem a visszajarot.

2017. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!