Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havanese gazdik, mi...

Bichon havanese gazdik, mi volt eddig a legviccesebb dolog, amit a kutyusotok csinált? :D

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon vicces fajtának ismertem meg a havanese-et a kutyusom által. Kíváncsi vagyok milyen vicces szokásai vannak mások bichon kutyusainak :D

2017. aug. 24. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha felengedjük az ágyra vagy ha nagyon boldog akkor elkezdi ,, fúrni " a takarót.

Ha megpusziljuk akkor ő is ,, megpuszil " minket ( megnyal ) illetve végig tudná nyalni az egész testünket , nyalogatásmániás

2017. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De aranyos! :D A fúrást a miénk is csinálja, képes hosszú perceken keresztül azt csinálni! :D
2017. aug. 24. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Amikor ehoztuk az új kutyust, akkor annak elkezdtük megtanítani az ül parancsot. Szegény Havanesem nem értette, hogy miért nem ő kapja a jutalomfalatot, ezért végig csinálta az ÖSSZES trükköt, amit tudott. :D Vicces volt, ahogy elkezdett pitizni, leülni, lefeküdni, hanyatvágódni, átfordulni, stb. :D


De ami mindig megtörténik: eszünk, és ráül a két hátsó lábára - ezt szerintem minden hava gazdi ismeri :D -, és amikor már nagyon türelmetlen, elkezd saját maga körül pörögni, mintha táncolna. :D

2017. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nemár! :D A trükkös eset fenomenális! xD Olyan aranyosak ezek a kutyusok :D

A koldulást pedig a miénk is csinálja,ugyanezzel a beüléssel, haláli :D

2017. aug. 27. 08:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 kisbohócunk van. Az egyik csajszinak a két lábon állva kapálózás a mániája, így üdvözöl minden vendéget és minket is amint hazaérünk. ^.^
2018. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!