Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új tanár az iskolában eddig...

Új tanár az iskolában eddig nem is létező tantárggyal és az egész órarend felborul miatta? És épp az igazgató rokona?

Figyelt kérdés

Ehhez az egészhez mit szóltok? Hogy lehet ezt megcsinálni egy suliban?

Új tanár jött a semmiből így október végén. Olyan tárgyat tanít ami eddig nem volt egyáltalán az iskolában, most nagy hirtelen az összes osztálynka tanulnia kell de még a végzősöknek is(!!!!) noha érettségizni nem tudnak belőle hisz nem tanulták elég ideig (de akkor meg minek).

Az új tárgy vallásfilozófia.... (nem, nem egyházi iskola ez). Soha nem volt itt ilyen tárgy.

Az órarend persze fullra felborult mert az összes osztálynak be kellett illeszteni ezt a tárgyat heti kettőben.... és hab a tortán hogy az új tanár nem ér ám rá egész héten úgyhogy csak heti három nap jön, oldjuk meg hogy az órái csak akkor legyenek.

És hab a habostortán!!!!!! az új tanár az igazgató rokona akit most rúgtak ki másik helyről, ezért kellett neki nagy hirtelen itt helyet kreálni a semmire.

Nem is tanár igazából állítólag, tanári végzettsége sincs, épp ezért tanít ilyen buborék tárgyat (állítólag valami teológia szakot kezdett el, ami nem tanári szak, de azt se fejezte be, úgyhogy semmiféle végzettsége nincs neki).



Ehhez így mit szóltok? Hogy lehet ezt megcsinálni egy iskolában? Persze ez nem klikes iskola, így az igazgató így kb azt játszik itt amit akar (míg fel nem jelentik megint...).


2017. okt. 20. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem tetszik valami, tegyél feljelentést (megint).
2017. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az oké csak láttam mi lett a legutóbbiból. Az iskolát milliókra büntették erre levette a tanárok fizetését hogy legyen miből a büntetést fizetni.
2017. okt. 20. 11:16
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Azért ilyen butaságot ne állíts már légyszíves.

Ki mondta ez utóbbit neked??

2017. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Ki mondta ez utóbbit neked??"


Te ne állítsd hülyeséget én itt dolgozom hallottam láttamm megéltem (és élem...). Ki mondta : az iskola felelős igazgatója.

Na?

2017. okt. 20. 11:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így van, tegyél feljelentést, mint mondtam. Miért én vitatkozzak veled, mikor azt sem tudom mi a helyzet? :D
2017. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is van ilyen tanár ! És a mi tanárunk fontos tantárgyat tanít Magyar-t és nincs végzettsége!
2017. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor az még rosszab mint itt a magyar egy fontos érettségi tárgy és ezt tanítja képzettség nélküli tanár...

botrány!!

Feljelenteni!!

2017. okt. 20. 16:33
 8/13 anonim ***** válasza:

"nem klikes iskola, így az igazgató így kb azt játszik itt amit akar (míg fel nem jelentik megint...)"


Akkor is van fenntartója. Forduljatok ahhoz.

2017. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Akkor is van fenntartója. Forduljatok ahhoz."


Van. És az igazgató és a fenntartó szervezet elnöke szintén (ki gondolná ugye...) rokonok.

Sok sikert feljelenteni az igazgatót a fenntartó szerv elnökénél, aki az igazgató rokona.

Szerinted miért tehet meg az igazgató akármit? mert ott áll mögötte a fenntartó akivel úgyis le vagy mutyizva bratyizva minden előre.

2017. okt. 21. 18:54
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és mielőtt megvádolnának azzal hogy a rokonságot kitalálom.

Nyíltan beismert dolog, az igazgató meg a fenntartó elnöke anno iskolatársak voltak és az egyik lánya a másik fiához ment hozzá (=rokonok).


Na itt jelentsd fel az egyiket a másiknál.

Sok sikert.

2017. okt. 21. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!