Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új tanár az iskolában eddig...

Új tanár az iskolában eddig nem is létező tantárggyal és az egész órarend felborul miatta? És épp az igazgató rokona?

Figyelt kérdés

Ehhez az egészhez mit szóltok? Hogy lehet ezt megcsinálni egy suliban?

Új tanár jött a semmiből így október végén. Olyan tárgyat tanít ami eddig nem volt egyáltalán az iskolában, most nagy hirtelen az összes osztálynka tanulnia kell de még a végzősöknek is(!!!!) noha érettségizni nem tudnak belőle hisz nem tanulták elég ideig (de akkor meg minek).

Az új tárgy vallásfilozófia.... (nem, nem egyházi iskola ez). Soha nem volt itt ilyen tárgy.

Az órarend persze fullra felborult mert az összes osztálynak be kellett illeszteni ezt a tárgyat heti kettőben.... és hab a tortán hogy az új tanár nem ér ám rá egész héten úgyhogy csak heti három nap jön, oldjuk meg hogy az órái csak akkor legyenek.

És hab a habostortán!!!!!! az új tanár az igazgató rokona akit most rúgtak ki másik helyről, ezért kellett neki nagy hirtelen itt helyet kreálni a semmire.

Nem is tanár igazából állítólag, tanári végzettsége sincs, épp ezért tanít ilyen buborék tárgyat (állítólag valami teológia szakot kezdett el, ami nem tanári szak, de azt se fejezte be, úgyhogy semmiféle végzettsége nincs neki).



Ehhez így mit szóltok? Hogy lehet ezt megcsinálni egy iskolában? Persze ez nem klikes iskola, így az igazgató így kb azt játszik itt amit akar (míg fel nem jelentik megint...).


2017. okt. 20. 10:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ezzel együtt mint írtam az Okt Hivnál sőt a MÁKnál is feljelentették az iskolát többx is, meg is lett a következmény és kin csattant? A tanárokon.

Megbüntette a sulit a MÁK az igazgató csalásai miatt erre a fenntartó levette a tanárok fizetését meg is modták abból fizetik ki a büntetést.

Meg is mondták.

2017. okt. 21. 18:58
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mész át másik suliba, ha annyira gáz ott? Egy csomó helyen keresnek tanárt állítólag.
2017. okt. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mert egy szóvsl se mondtam hogy én tanár vagyok. Én annyit mondtam hogy egy iskolában dolgozom (így van) és testközelből látok mindent (így van). De NEM VAGYOK tanár.

Azért egy iskolában nem csak tanár van ám, van irodai admin van technikai állás is...

Na ezért nem megyek sehova. Mert én az a kategória vagyok aki másutt se kapna többet.


A tanárokat tárt karokkal várná másik iskola, mégis de érdekes ugye!!! sokuk mégis itt marad és nem megy. Pedig itt nem anynit fizetnek mint egy állami suliban hanem kevesebbet mégse mennek el sokan.


Na vajon miért?

Én tudom az okot egyébkétn szerintem te is rájössz.

(Csak annyit segítek hogy állítólag a fél tanári karnak nincs is meg a papírja ahhoz amit csinál....)

2017. okt. 22. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!