Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is tényleg igaz...

Szerintetek is tényleg igaz az, hogy az első érdemjegy egy új tanárnál (vagy új iskolában) nagyon jó kell, hogy legyen, mert a tanár az alapján "könyvel el"?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Is-is, nyilván ha az első 3-as mert meghalt valakik és temetésen voltál, egyébként szín ötös vagy, akkor nem.

De ha az első 3-as aztán néha 3-as, néha 4-es vagy, akkor talán megjegyzi, hogy elsőre sem ment a 4 a könnyű anyagból, lehet nem véletlen...

2017. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
60%
Ez hülyeség. En is ettol feltem amikor gimibe mentem es abszolut nem igy volt. Volt olyan tantargy amibol altalanosban otos voltam vegig es kilencedik elso felev vegen harmas lettem. Ev vegere feljavitottam negyesre es meg is dicsertek hogy latjak nem hagyom annyiban. Az elso jegyeket foleg kilencedik ev elejen meg a tanarok sem veszik annyira halal komolyan mert ok is ugy vannak vele hogy kell egy kis ido amig megszokod az uj legkort meg elvarasokat es atallsz a kozepsulis dolgokra. Szoval senki nem az elso jegyed alapjan fog "elkonyvelni" :)
2017. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most kezdtem el azt hogy sok szorgalmit meg sok kiselőadást csinálok,és új tanárnő amikor jött egyből olyan anyag volt ami pont rám volt szabva,azóta agyon dícsér és már ha senki nem tud semmit,hozzám fordul hogy én biztosan tudom:DDD
2017. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!