Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az az öt emelt szintű...

Melyik az az öt emelt szintű érettségit adó gimi az egész országban?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok, de már most el szeretném kezdeni ezt az egészet. A mostani sulim Pápán ajánlotta a Arany János programot. Tavalyi tanévben megpróbáltam a Tatabányai Árpád Gimnázium hat osztályosát de oda 1 pont miatt nem vették fel. Most általános suliba járok.

Köszi a választ



2017. okt. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Csak én nem értem a kérdést? Mindenhol csinálhatsz emelt szintű érettségit.
2017. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Bármelyik gimnáziumban csinálhatsz emelt érettségit, viszont a gimitől önmagában nem lesz emelt egy érettségi csak ha úgy csinálod.


Pl én az ELTE Apáczaiba járok, 11.es vagyok, 2 tárgyból emeltezem jövőre.


(Az összes tárgyat meg alapból nem nagyon éri meg emelten, mert az rengeteg plusz munka.)

2017. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden gimnáziumban írhatsz emeltet,de minden gimnázium megszervezi azt, hogy tanulói valamelyik másik gimnáziumba írhassanak emeltet.

Annó az én gimim sem rendezett emelt érettségit, de minket amúgy is más suliban vizsgáztattak. Mehetsz akármelyik gimibe, mert úgy se te határozod meg hol akarsz emeltezni.

2017. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!